Szerző Téma: Rajzok  (Megtekintve 3306 alkalommal)

Nem elérhető gzax

  • Jedi Mester Moderátor
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 4748
  • Noszmüller Gábor Madocsa & Paks ;-)
Re:Rajzok
« Válasz #15 Dátum: 2014. Január 10. - 06:33:54 »
Tudom, hogy már lassan 3 éve elmúlt ez a dolog de szertném megkérdezni, hogy nincs e még meg az a cd ?

Köszi

Szia Kicsimaker

Ha van konkrét elképzelésed, írd meg az építeni kívánt gép nevét hátha nekem meg van és átküldöm mailben.

Van egy pár....  ;)

Üdv:Noszmüller  Gábor  +36 20/345-10-74
Spectrum DX7

Nem elérhető Kicsimakker

  • Midikloriád
  • *
  • Hozzászólások: 30
  • Csikós Lóránt
Re:Rajzok
« Válasz #16 Dátum: 2014. Január 10. - 23:35:08 »
Rendesek vagytok, hogy segítetek.Igazából a f@szom se tudja mit kellene építeni....Tetszik a pitts special , a yak 54 , a nagyméretű balsa piper cub-ok stb stb.....
Időm nem sok de lelkesedésem annál több.....igazából van egy 10 köbcentis webra speed motorom dynamix karbival......jó erős kis motor.....ráadásul nem gagyi asp motor.....
ennek van golyóscsapágya meg dugattyúgyűrűje mint minden tartós motornak......szóval ehhez a motorhoz kéne méretezni a gépet.....nyilván ha balsából épül akkor 1,5 - 2m körül lenne talán az ideális......szerintem......bár ez nyilván attól is függ, hogy mit épít az ember.....

Mindenesetre megköszönöm akármilyen tervet kapok.....rcaprón is látok egy lerongyolt vadászgéptörzset 12 ezerért .....arra is hajtanék.....jó kis edf jet lehetne belőle......tán f16 os.....