Helikopterek > Elektromos helikopterek

A Copter-X menetrögzítő használata TILOS!

(1/2) > >>

JohnnyT:
Hello Mindenki,

Szeretném a jövendő Copter-X helikopter tulajokat megkímélni némi kellemetlenségtől ezzel az információval, miszerint eszükbe se jusson a csomagban kapott menetrögzítőt használni bármilyen csavar rögzítésére, kivéve ha soha de soha nem akarják többé kicsavarozni. Nekem sikerült néhány helyen használni, de szétszedni már nem. Helyenként persze megoldotta a 2 satuba fogva kalapálás/ütés/tépés, de a nagyrészénél maradt a mini-flex és a csavarfejlevágás. :-s
Mielőtt megkérdeznétek nem, nem a ragasztót használtam.

Na üdv mindenkinek! Remélem segítettem.

BK_Attis:
Akkor átveszem tőled ezt a menetrögzítőt, mert nekem a hagyományos mindig kilazul!  ;)

BK_Attis:
Ezt vegye mindenki komolyan ha nem akar magával és a heliével kicseszni.  ;)

Szitkó:
Ugye mondtam!!!!
Valamit bekentél vele Attis??

Pintyoke:

--- Idézetet írta: JohnnyT - 2009. Október 06. - 09:38:48 ---Hello Mindenki,

Szeretném a jövendő Copter-X helikopter tulajokat megkímélni némi kellemetlenségtől ezzel az információval, miszerint eszükbe se jusson a csomagban kapott menetrögzítőt használni bármilyen csavar rögzítésére, kivéve ha soha de soha nem akarják többé kicsavarozni. Nekem sikerült néhány helyen használni, de szétszedni már nem. Helyenként persze megoldotta a 2 satuba fogva kalapálás/ütés/tépés, de a nagyrészénél maradt a mini-flex és a csavarfejlevágás. :-s
Mielőtt megkérdeznétek nem, nem a ragasztót használtam.

Na üdv mindenkinek! Remélem segítettem.

--- Idézet vége ---

Mégis mennyire kented össze a csavarokat? Az enyém oldhatóra sikerült!.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése