Autómodellezés > Autóelektronika, vezérlés

teu101bk szabályzó. Gyors segítséget kérek!

(1/2) > >>

tubi:
Üdv!

Feltennék egy biztosan buta kérdést!  ;D

A ( teu101bk) szabályzó müködik 3 cellával?
Itt nem arra vagyok kíváncsi hogy lekapcsol-e ha alámerűl az akku,vagy nem bírja-e a maotor hanem, hogy nem füstöl-e el a szabályzó, vagy nem-e ad túl nagy feszt a vevőnek!

Előre is köszönöm! Sos-be kéne, mert szakad a hó és csak 3 cella li-pom van!  ;D

gzax:
Hy tubi

Én is foglalkoztam a gondolattal egy hasonló tamyás szabival de Pintyöke óvva intett a dologtól.
Nekem egy 540 es 21T mocihoz van...

track:
 Szerintem NE próbáljátok ki! vagy forrasszátok át a vezetéket,h csak 2 cellát használjon, vagy egy nagyobb BEC-el vegyétek le a feszt!

tubi:
Most már tudom, hogy biztosan nem bírja!  ;D

Nem én próbáltam ki, hanem más!   :P

Egy kis mellék infó a tuningolóknak:

Tegnap bent volt nálam ZS és beszélgettünk.
Tapasztalataink alapján arra jutottunk, hogy ez a szabi  19T motorig elvileg használható!
Neki 19T motorokat, nekem 21T motort hajt már egy ideje!
Amit meg kell oldani az a hűtés! Nagy hűtőbordákat kell megfelelően rögzíteni rájuk ahhoz, hogy a melegedés ne nyírja ki a szabályzót!
A szabályzóban egyébként van védelem! Túlmelegedés esetén lekapcsol!

BaluGTV:
Teu101-ből is ki kell fogni a jót.
Van olyan, ami elfüstöl egy 23 körös LRP Rally mocival (mint az enyém anno... ;D), de léteznek 21 körrel sokáig hajtott példányok is.

A 101-es a 27 körös Mabuchi / Johnson mocikhoz van tervezve, a 25 körös Tamiya Sport Tunedet is gond nélkül viszi, még az RZ / TZ / BZ 23 köröseit is (néha... ::))

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése