Szerző Téma: Skytrainer cessna epo 1410mm wingspam  (Megtekintve 1426 alkalommal)

Nem elérhető Richy

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 316
Skytrainer cessna epo 1410mm wingspam
« Dátum: 2011. Október 24. - 19:17:09 »
Akkor nyissunk eme remek kis gépnek 1 topicot!

az én szerény tapasztalataim azt mondják, hogy ez volt életem 2. gépe és 1 cseppet sem csalódtam benne. Nagyon remek "kis" gépezet, nagyon stabilan repül, jól veszi a kicsit keményebb leszállásokat. Jól összerakták, bár talán 1 negatívumot azért tudok róla mondani, bár az is lehet hogy az én ügyetlenségemből adódik mindez, a lényeg hogy a leszálláskor hajlamos a föld fölött 1m-el lepottyanni. Próbáltam már gyorsabban leszállni vele, de az eredmény mindig ugyan az lepottyan. Illetve a gyári úrkúpja "tejfölös doboz" így az nekem sokáig nem maradt épp. A lényeg, hogy a gyári orrkúpot kiöntöttem gipszbe, és egy szélvédőmosó flaskát a gipszformára melegítettem rá, igaz nem lett valami szép, de a célnak megfelel. Sokkal strapabíróbb a gyári orrkúphoz képest. Gondoltam kap egy jó kis fehér festéket kívül-belül de a külső festékréteg lekopott. Ezen kívül más (-) nem tudok mondani róla. Bátran merem ajánlani bárkinek, remek kikapcsolódást tud okozni a tulajdonosának.  

íme pár kép a madárkámról:

A képet az RcPilot.hu tárolja.

http://www.rcpilot.hu/gall/repulo/1428/20111006175028/gep_parkom.html

Hamarosan viszont majd egy kis javítgatáson fog átesni, és természetesen a javítgatásról illetve felújításról mindent kommentálni fogok itt nektek.

Üdv: Richy
Szőrös hörcsög szörpöt szörcsög, s rátörnek a hörcsög görcsök.
Hogy ne járj úgy mint a hörcsög, igyál inkább pezsgős fröccsöt.