Rc modell repülőgépek > Slowflyerek

Q-sky Yak 55 Epp

(1/13) > >>

Richy:
Yak 55



8mm vastag EPP lapból készült repülőmodell.A CNC vágás eredményeként pontosan illeszkedő részekből könnyen és gyorsan összeépíthető.A csűrő és magassági kormánylapok zsanérozása kész, illetve a szervók pontos beépítési helye kialakítva.Használata teremben vagy szélcsendes időben ajánlott.3D repítésre tökéletesen alkalmas modell.Az erős igénybevételnek is tartósan ellenálló EPP biztosítja,hogy akár kezdő modellezők is elsajátítsák a műrepülő figurákat a gép összetörése nélkül.

Szárnyfesztáv:800mm
Üres súly:60gr
Ajánlott felszállósúly:190-220gr
Készlet:
– CNC vágott EPP alkatrészek
– Tűzfal
– Kormányemelők

Repülhető Konfig

- Motor:20-30gr
- Szabályzó:10A
- Szervo:5-9gr 3db
- Akku:2S 400-700mAh LiPo

BK_Attis:
Sziasztok!

Én is belevágtam egy ilyen gép építésébe.....  ;D
A lényeget amit tudni lehet a gépről Richy leírta.  ::)

Én most ott tartok hogy a karbon merevítőlapot 3x1mm vágtam bele a szárnyba és a magassági vezérsíkba.

A képet az RcPilot.hu tárolja.   A képet az RcPilot.hu tárolja.   A képet az RcPilot.hu tárolja.

A képet az RcPilot.hu tárolja.   A képet az RcPilot.hu tárolja.   A képet az RcPilot.hu tárolja.

BK_Attis:
A repülőgép törzsének összeragasztása egyszerű, kétkomponensű ragasztót használok minden ragasztáshoz.  ;)

A képet az RcPilot.hu tárolja.  A képet az RcPilot.hu tárolja.

BK_Attis:
Alakul a törzs...  ;)

A képet az RcPilot.hu tárolja. A képet az RcPilot.hu tárolja.  A képet az RcPilot.hu tárolja.

A képet az RcPilot.hu tárolja.  A képet az RcPilot.hu tárolja.  A képet az RcPilot.hu tárolja.

gzax:
Jól néz ki !

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése