Szerző Téma: Modell fóliázása  (Megtekintve 9149 alkalommal)

Nem elérhető csancsi

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 487
    • Best-Autórent
Re:Modell fóliázása
« Válasz #30 Dátum: 2014. November 06. - 08:51:56 »
Hogy ehhez a témához is hozzászóljak, egy haverommal mi az X-UAV Talon EPO habból készült szárnyait próbáltuk HK-s fekete fóliával laminálni. Elsőre szépnek is tűnt, de egy kis napsütés hatására több helyen is felvált, így eltávolítottam róla, és szimpla átlátszó csomagolószalaggal borítottam le a két szárnyat, ami tökéletesen teszi a dolgát, és jól tapad, valamint kellőképpen merevít is a habon. Én ajánlom...
Ez nekem is működött, Zsopyval készítettünk 1? m-es csupaszárnyat 3 mm-es Diego habból merevítés nélkül! Csak a csomagolószalag volt rajta, és mégis működött. A HK-n van mindenféle színes szalag óccsóért. Baromi jól tapad és erős is, viszont ha le akarod húzni, akkor a felületen ott marad a színezett ragacs.
Ha az EPP habot lefújom színesre és utána rakom rá a laminálófóliát, akkor vajon fog tapadni, vagy leszedi a festéket?
20/943-6455

Nem elérhető corolla

  • Jedi Moderátor
  • Jedi
  • *****
  • Hozzászólások: 387
Re:Modell fóliázása
« Válasz #31 Dátum: 2014. November 06. - 10:32:40 »
Vízbázisú festékkel fújod és teljesen megszárad akkor nem jön le a festék, én széles celluxszal vontam be depront amit előtte vizes festékkel fújtam , még mindig rajta van  a szalag.
06305558366