Szerző Téma: Remélem tud valaki segíteni  (Megtekintve 6820 alkalommal)

Nem elérhető bisztriz

  • Midikloriád
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Remélem tud valaki segíteni
« Válasz #15 Dátum: 2011. December 15. - 15:09:47 »
Hát akkor nincs más hátra csak találni egy felfüggesztéses olcsó alvázat (mert azért arra nincs pénzem hogy ezeket megcsináljam)  :)

Nem elérhető Péter

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 817
Re:Remélem tud valaki segíteni
« Válasz #16 Dátum: 2011. December 15. - 19:40:06 »
Wolfgang Amadeus Mozart (teljes nevén Johannes Chrysostomus Wolfgang Theophilus Mozart)  már 6 évesen komponált .....  ;)
Na és Maskani 6 éves korában tudott mas(z)ka(l)ni (mászkálni) de Johan Sebastian Bach 6 éves korában nem tudott bachni. :D

Nem elérhető Péter

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 817
Re:Remélem tud valaki segíteni
« Válasz #17 Dátum: 2011. December 15. - 19:50:46 »
Van egy tönkretett autóm (nem én gyilkoltam meg, hanem igy találtam) rajta van a motor (a hengerfejröl le van törve egy pár borda), kuplung, áttétel, diferenciál, felfüggesztés, kerékagy megvan A teleszkopok is rajta vannak de egy részének le van törve a rögzitö gyürüje. A napokban teszek fel képet (ne lepödj meg azon hogy az idióta volt tulaj valami mocsok festékkel kékre festett mindent, de akár benzinnel is lemosható)
Ha érdekel a roncs postaköltség ellenében elküldöm szivesen, de egyelöre várd meg a fényképet.

Nem elérhető bisztriz

  • Midikloriád
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Remélem tud valaki segíteni
« Válasz #18 Dátum: 2011. December 15. - 20:10:18 »
Van egy tönkretett autóm (nem én gyilkoltam meg, hanem igy találtam) rajta van a motor (a hengerfejröl le van törve egy pár borda), kuplung, áttétel, diferenciál, felfüggesztés, kerékagy megvan A teleszkopok is rajta vannak de egy részének le van törve a rögzitö gyürüje. A napokban teszek fel képet (ne lepödj meg azon hogy az idióta volt tulaj valami mocsok festékkel kékre festett mindent, de akár benzinnel is lemosható)
Ha érdekel a roncs postaköltség ellenében elküldöm szivesen, de egyelöre várd meg a fényképet.

Húú azt nagyon megköszönném :D Én meg várom a képeket... Mennyiért adnád? :DDD

Nem elérhető Péter

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 817
Re:Remélem tud valaki segíteni
« Válasz #19 Dátum: 2011. December 17. - 10:51:27 »


Uploaded with ImageShack.us
Az autó ingyen van, viszont meg kell érdeklödjem a postaköltséget (Svédorsagból Magyarországra).
Nem tudom hogy egyáltalán megéri-e?

Nem elérhető Péter

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 817
Re:Remélem tud valaki segíteni
« Válasz #20 Dátum: 2011. December 17. - 11:02:42 »
A kerekek, difererenciálok, tegelyek, kuplung, rugók jó állapotban vannak, az alváz enyhén görbült de egyszerüen rendbe tehetö, a 4 teleszkopból 3nak le van törve a rögzitöfüle, az elsö kardány hiányzik, a motorról levan törve egy pár hüttöborda és a karburatorrol az üzemanyag nippel, Karoszeria nincs.
Kevés munkával és némi anyagi befektetéssel rendbe lehet hozni.

Nem elérhető Péter

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 817
Re:Remélem tud valaki segíteni
« Válasz #21 Dátum: 2011. December 17. - 17:37:44 »
Nem kell elsietni, jó lenne ha autómodellezésben tapasztalt tagok is hozzászólnának mert 1 kilós csomag Kb. 15 euró és 2 kilós 20 euró. Kérdés hogy ez a roncs megér-e enyit. Ha nem sürgös tavaszig lehet hogy le tudom küldeni ismerössel aki Magyarországba utazik. Igy ingyenes lenne.

Nem elérhető Péter

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 817
Re:Remélem tud valaki segíteni
« Válasz #22 Dátum: 2011. December 17. - 18:50:27 »
Mugen Seiki Prime 12  ? ? ?

Nem elérhető bisztriz

  • Midikloriád
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Remélem tud valaki segíteni
« Válasz #23 Dátum: 2011. December 17. - 19:48:24 »
Nah, az itthoni motoromat szétszedtem és kipucoltam. :) Most ha üresen hajtom a kezembe kicsit cuppog az olajtól. XD Sajnos kicsit sok lett! :S De legalább nem áll benne az a barna fos... XD

Nem elérhető Péter

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 817
Re:Remélem tud valaki segíteni
« Válasz #24 Dátum: 2011. December 21. - 15:28:07 »
A motort megtisztitottam, új behuzózsinor kell és hiányzik a fötü.


Uploaded with ImageShack.us
Apránként megtisztitom a többi alkatrászt is és beszámolok az eredményröl (természetesen képekkel

Nem elérhető Péter

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 817
Re:Remélem tud valaki segíteni
« Válasz #25 Dátum: 2011. December 21. - 18:51:48 »
Sehol senki aki hozzászólna? ? ?
A végén megfogom és kidobom a szemétdombra mert én nem autózok és azt sem szertném hogy egy 15 éves gyereket felesleges kiadásba vigyek., tehát kérk minden autómodellezöt hogy irja le a véleményét a roncsról.

Nem elérhető Péter

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 817
Re:Remélem tud valaki segíteni
« Válasz #26 Dátum: 2011. December 21. - 18:57:33 »
Az egész buli kezd terhes lenni, nekem ez  akkora diléma mint Jakob rabinak az ingyen disznóhus. (egye vagy ne egye?  :D / küljem vagy ne küldjem?  ???)

Nem elérhető Péter

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 817
Re:Remélem tud valaki segíteni
« Válasz #27 Dátum: 2011. December 21. - 19:26:53 »
Ha lessz egy kis idöm rendbeszedem annyira hogy saját kerekén és saját motorral kitudjam vezetni a szemétdombra. A vevöt persze kiveszem mert 2,4 Ghz vevöt nem hagyok ott és 27Mhz adóm nincs.
Majd csinálok videót és felteszem a "nevetni jó"  topicra. Jót lehet majd kacagni a segitökészségünkön.
Már elöre röhögök a videón.  :'(

Nem elérhető vadász

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 1069
  • Lakhely:Kengyel
Re:Remélem tud valaki segíteni
« Válasz #28 Dátum: 2011. December 21. - 19:38:13 »
Sziasztok!
Sajnos hozzá szólni egyáltalán nem tudok mivel nem értek az autókhoz. De az biztos hogy egy szép gesztus hogy felajánlod az autót!!!
Üdv:Vadász
 ;)
Canary sport-40, Curare, Park Master, Ultron, Yak-54, S-bach, GS Racing, Phoenix 2000, Zephyr

Nem elérhető bisztriz

  • Midikloriád
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Remélem tud valaki segíteni
« Válasz #29 Dátum: 2011. December 21. - 19:59:54 »
Lehet hogy inkább hagynám azt a "roncsot", mert találtam olcsón egy működőképes kocsit aminak csak annyi a baja, hogy koszos XDDD Szerintem megérné azt megvenni...