Vélemények, ötletek a fórum szerkesztéséhez > Mondd el véleményed bátran, segíts, hogy jobb legyen a fórum!

Fórum támogatás?

(1/11) > >>

BK_Attis:
Sziasztok!


Megkérek mindenkit arra akinek ésszerű ötlete van ezzel a témával kapcsolatban az itt írja le.  ;)

Köszönöm!

Üdv.: BK

tubi:
Nekem volna egy ötletem, de már mondtam neked.  :)
Szerintem az egyesület a leg célravezetőbb. Ezen hivatalos forma legálisan teszi lehetővé a tagdíj fizetést ami lehet egy  jelképes összeg akár.
Én szívesen elmondom a részleteket és segítek neked a papírmunkában.

BK_Attis:


tubi, erről beszélgetünk még. Még semmi nincs eldöntve...  ::)
De továbbra is várom az értelmes ötleteket.  ;)

gzax:
Sajnos nekem ilyen messziről nem lenne érdemes egy egyesületbe belépni, de mint pártoló tag szívesen támogatnám az oldal fenntartását és fejlesztését is.
Bár ha a tagdíj valóban jelképes tud maradni akkor azt isbefizetném.

BK_Attis:
Sziasztok!

Vannak olyan dolgok amit már nem szeretnék a nyilvánosság előtt leírni, de erről a fórumozok közül
nagyon sokan tudnak.
Az elmúlt években nagyon sokan és nagyon sokat támogatták a Fórumot és a rendezvényeinket.
Ezt gondolom mindenki látta, érezte és élvezte.
Amit itt ezúton is köszönünk szépen a támogatóknak!
De, ezzel itt nincs vége, a támogatások elnyerése és a megfelelő módon való felhasználása még egyéb
más járulékos költségekkel járt, jár amit a támogatásokból én elvonni nem akarok, nem tudok és nem is tartanám tisztességesnek.
A tubi által felvetett egyesülettel nekem csak annyi a bajom, hogy nem akarok semmi kötelező dolgot ráerőltetni senkire és nem is akarom hogy dolgok nagyon függjenek bárkitől is.
Ez így működik és működni is fog reményeim szerint.
De, ha van rá módja valakinek arra hogy támogassa a Fórumot (és ez nem kötelező), valamint azt gondolja, ez neki megéri, az valamilyen formában meg is teszi.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése