Rc modell repülőgépek > Sugárhajtóműves, impelleres, tolómotoros gépek

F-18 Hornet (kékhabból)

(1/3) > >>

gzax:
Hy

Ez a gép kimaradt a szórásból pedig elég mutatós és jellegzetes forma épp úgy mint az F-22-es
Efendi barátommal összedobtunk ma egyet. Nincs még kész egészen, egy kis finomítás hátra van még.
Le kell kerekíteni a kaszni éleit a szárny belépőélét, stb. Kabintető és egy két szépészeti beavatkozás...

gzax:





A berepülés megvolt.

JÓ!!!

A súlypontot egy kicsit még tolhatom előre és egy kicsit vágok majd a kormány lapokból mivel túlságosan feltuipíroztam....  ;D ;D ;D

gzax:
Ezt a képet úgy is nevezhetném, hogy Tomhe után szabadon. Mivel egy kicsit átterveztem a kabin és a far részt. Valahol félúton van a Shumate féle és a Tomhe féle között.

A eredeti TOMHE rajzot IDE kattintva letölthetitek.

Azért nyúltam bele a rajzba mert a lap orr elég sérülékeny és nem sokkal nagyobb munka dobozos orrot csinálni és az elektronika is jól eldugható benne. A Farokrészt meg azért változtattam meg mert az a tapasztalatok a középmotoros gépekkel, hogy a motor a két függőleges vezérsík között olyan szépen elfúj, hogy a kormány felület alacsony sebességnél szinte tejesen hatástalan a két vezérsík közti szakaszon a mérete miatt.
Mint említettem ezt egy kicsit túl exponáltam....  ;D Szóval visszább kell majd vágni egy kicsit mert nagyon érzékenyen reagál a kormányra és szögletes tőle a röpte...  ;D ;D ;D
Ha meg lesz a dekor is akkor csinálok a repülésről videót is...

gzax:
Aku 1500mAh 3s Turnigy
Szervó 2 DB fémfogas corona
Szabi 40A rc-timer-hobbywing
Moci 3500kv Rc Timer

BK_Attis:
 :o :o :o

Mester, az erő ismét veled van!   ;) ;) ;)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése