Szerző Téma: Hobbyking 6CH RC Flight Simulator System (Mode 2) SEGÍTSÉG!  (Megtekintve 1094 alkalommal)

Nem elérhető wagzo

  • Jedi Mester Moderátor
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 543
Hobbyking 6CH RC Flight Simulator System (Mode 2) SEGÍTSÉG!
« Dátum: 2012. Szeptember 02. - 21:32:32 »
Üdvözlök Mindenkit!
Segítséget szeretnék kérni. Van a topic indítóban szereplő szimutávom.
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__20951__Hobbyking_6CH_RC_Flight_Simulator_System_Mode_2_.html

Sajnos leesett és pofára ( a botok ). A gázkar része sérülhetett meg, mert nem marad pozicióban, hanem a rugó visszahúzza mindíg középre. Szétszedtem és úgy láttam, hogy a rögzítő fellazult. Ezt meghúztam, de csak ha félig húzom meg, akkor a végkitéréseknél nem marad ott a gázkar, hanem kb. negyed állásig visszajön, ha teljesen meghúzom a csavart, akkor meg túl szoros. Próbáltam több féle erősségű " csavarmeghúzást"  , de sajnos nem jött be.
Arra kérném azt a Tisztelt Modellező társamat, hogy ha van ilyen szimutávja, akkor készítsen már néhány fényképet a távbelsejéről, konkrétan a gázkarról, hogy láthassam, hogy mennyire van meghúzva a csavar, hogyan áll a gázkar rögzítő!
Remélem érthetően írtam le, holnap teszek fel képeket is róla, hogy miről próbáltam írni.
Köszönöm!
Buddy 380 - Futaba T8J

Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon.

"A megbocsátás nem változtat a múlton, de a jövőt meghosszabbítja."