Modellépítés, szépítés > Ötletek, tippek-trükkök

Lézervágás

(1/4) > >>

Zsolt34:
Sziasztok
 
Modellekhez, makettekhez, lézervágást és lézergravírozást vállalok, olcsón.
Térkőkockák,sínek,jelzőtáblák vágása fémből vagy ami épp a maketthez, modellhez, diorámához kell vágása egyedi méretek alapján.
 
Érdeklődni: srac20@vipmail.hu

HC:
Szia!

Tetszik amiket vállalsz!
Szerintem hasznos lenne, ha kicsit bővebben részleteznéd a lézervágáshoz szükséges technikai paramétereket!
Pl:
- milyen méretekig tudsz vágást fogadni (X,Y mm-ben)?
- milyen anyagokat tudsz, milyen vastagságban vágni (pl. balza, rétegelt fa lemezeknél)?
- milyen file formátumban kéred a vágási terveket (drw, dxf, stb.)?
- milyen egyébb követelményeket kell betartanunk a mérethelyes eredményhez (pl. kell e rátartanunk a rajzba valamerre, hogy az eredmény pontos legyen)?
- a vágáshoz hova kell mennünk (Miskolc?)?
- és ami talán a legfontosabb: milyen árral kell kalkulálnunk vágáskor (cm/Ft?)?

Üdv!
István

Szojuz:
Ez engem is érdekelne!

BK_Attis:

--- Idézetet írta: Szojuz - 2012. November 08. - 10:52:39 ---Ez engem is érdekelne!

--- Idézet vége ---

Lehet hogy Zsolt34 már nem....   ::) ::) ::)

czira:

--- Idézetet írta: BK_Attis - 2012. November 16. - 15:22:42 ---
--- Idézetet írta: Szojuz - 2012. November 08. - 10:52:39 ---Ez engem is érdekelne!

--- Idézet vége ---

Lehet hogy Zsolt34 már nem....   ::) ::) ::)

--- Idézet vége ---

Írtam neki email-t, megkértem válaszoljon itt a kérdésekre, mert szerintem ez tök jó dolog, és sokszor tudnánk hasznát venni. (Én pl. nemcsak a modellezés terén :)

Engem az anyagoknál még az alumínium érdekelne, és az hogy milyen anyagvastagságig megoldható? Ill. az hogy keletkezik-e a vágási felületnél falferdeség? (Pl. plazmavágásnál már 10mm anyagvastagságnál is egész jelentős méretkülönbség jelentkezik emiatt a két oldal között)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése