Egyéb > Légierők

Leírás!

(1/4) > >>

BK_Attis:
Ezt a topikot azért hoztam létre, hogy egy városban, vagy településen élők üzenhessenek egymásnak!

Kérek mindenkit írja le a véleményét a topikról és hogy szükség van-e rá!

Üdv.: BK

pittyu:
Szia . Sokszor reagálnák a fórumon felmerült kérdésre, vagy segítenék (PL: vágóhuzal) de amikor megnézem az illető adatait nincs kiirva a lakhely. Személyesen sok kollegát ismerek, név szerint kevesebbet, felhasználó név szerint nagyon keveset. Jó lenne ha mindenki beírná a lakhelyét legalább város szinten.Hogy ne legyen túl zagyvaság amit írok , itt van PL :TUBI videója. 1 Km körzetben hárman vagyunk rep. modellezők és nem is tudunk egymásról.

BK_Attis:

--- Idézetet írta: pittyu - 2010. Február 03. - 22:44:34 ---Szia . Sokszor reagálnák a fórumon felmerült kérdésre, vagy segítenék (PL: vágóhuzal) de amikor megnézem az illető adatait nincs kiirva a lakhely. Személyesen sok kollegát ismerek, név szerint kevesebbet, felhasználó név szerint nagyon keveset. Jó lenne ha mindenki beírná a lakhelyét legalább város szinten.Hogy ne legyen túl zagyvaság amit írok , itt van PL :TUBI videója. 1 Km körzetben hárman vagyunk rep. modellezők és nem is tudunk egymásról.

--- Idézet vége ---

pittyu értem én mire gondolsz, de mindenkinek saját magának kell eldöntenie hogy, beírja-e az igazi lakhelyét!  ::)
Én, nem kötelezhetem rá.  ;) 

tubi:
Én már kitöltöttem!  ::)

BK_Attis:

--- Idézetet írta: tubi - 2010. Február 22. - 12:05:56 ---Én már kitöltöttem!  ::)

--- Idézet vége ---

Igen látom a profilodban!  ;)
Én azt ajánlom mindenkinek, profilon belül az egyedi titulusnál beírhatja még a lakhelyét  már akkor a hozzá szólásoknál is hozza, mint nekem!  ::)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése