Szerző Téma: Multiwii Pro Flight Controller  (Megtekintve 1239 alkalommal)

Nem elérhető lagervs

  • Midikloriád
  • *
  • Hozzászólások: 5
Multiwii Pro Flight Controller
« Dátum: 2013. Szeptember 17. - 16:05:24 »
Szerintem inkább fpv re használja az ilyesmit az ember, ezért ebben a kategóriában is meghirdetem.

Eladó a képen látható Multiwii PRO Flight Controller GPS modullal.


Ami van benne:


- Atmega 2560-as mikrovezérlő

- ITG3205 3 irányú giroszkóp
- BMA180 accelerométer
- BMP085 Barométer
- HMC5883L Magnetométer
- Servo kimenet a kamera gimbal mozgatásához valamint stabilizálásához
- MTK 3329 GPS modul 10Hz-es frissítéssel
- Fedélzeti MicroUSB


A GPS modul jellemzői:


- MediaTek csipes architektúra.
- Nagy érzékenység, max. -165dBm tracking, kiváló épületek közti vétel
- DGPS(WAAS, EGNOS, MSAS) támogatás (optional by firmware)
- USB/UART csatoló



Gondolom akit érdekel annak nem kell bemutatnom a boardot, teljes önálló navigáció, programozható küldetések, automata felszállás, leszállás, hazatérés, önálló lebegés stb.
A board előkonfigolva van Megapirate NG 2.8 R3 firmware-rel és kiválóan repül. DJI-re akarok váltani, azért szeretném eladni.
Egyébként Multiwii szoftver is simán feltehető rá, csak egy PC és egy micro USB kábel kell hozzá.Kezdőknek azt javasolnám.


Minden típusú multicopterre használható. (trikopter, quadcopter, hexcopter, octocopter, Y6, stb.)


Kérem csak olyanok vegyék meg akik értenek hozzá és nem fognak csalódni, ha saját beállítási hibájuk miatt esetleg lepottyan a x szer 100.000-os multikopterjük. (szívesen segítek az esetleges beállításban de az ebből fakadó károkért felelősséget nem tudok vállalni)


A boardnak egyébként semmi baja nincs. Gyakran használtam, ennek ellenére nincs rajta semmilyen elektronikai szenzor vagy esztétikai hiba.Minden működik.

Az ára 10.000 HUF lesz.

Nem elérhető lagervs

  • Midikloriád
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Multiwii Pro Flight Controller
« Válasz #1 Dátum: 2013. Szeptember 17. - 16:07:16 »