Modellépítés, szépítés > Ötletek, tippek-trükkök

Rádióadó kijelző védelme

(1/1)

Jimmi:
Bizonyára mindenki tapasztalta már a gyárilag feltett védőfólia nem sokáig tartja magát. Használat közben a széle elég hamar felfeslik, de úgy gondolom mindenképp kell a védelméről gondoskodni a karcolások ellen. Több fóliát is kipróbáltam, és végül a választás az érintőképernyős mobiltelefonokhoz kapható fóliára esett. Közel egy éve tettem fel a rádióm kijelzőjére, és nagyon jól bírja a "kiképzést". Némelyik típushoz a modellboltok is árulnak, de aranyáron. Ezzel szemben az általam ajánlott kb. 500,-Ft/5db.

Üdv. Jimmi

gzax:
Szia Jimmi

Én az autók lámpájára és kasznira szánt fóliát használom. De még a telefonjainkra is.
Hozzá tartozik, hogy egy barátom ezzel foglalkozik és tôle szoktam a hulladékból elkunyizni a nagyobb darabokat.

Jimmi:
Szia!

Ismerem az emlitett autós fóliát, de az általam javasolt ettől vastagabb, karcállóbb, és mintha jobban olvashatóbbak lennének alatta a karakterek. Persze, ezt forintért adják, és nem "ingyé" van.
De -kinek a Papné, kinek a lánya- mondja a közmondás.

Üdv. Jimmi.

BK_Attis:
Sziasztok!

Ezeket a hasznos tanácsokat nagyon szépen köszönjük!  :D :D :D
Nagyon okos dolog a fólia, mivel nekem a rádióm már egy kicsit karcos lett még a gondos odafigyelés ellenére is.... :'( :'( :'(

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

Teljes verzió megtekintése