Szerző Téma: Új dobozos, fekete színű SJ4000 mini fullHD vízálló akciókamera, rengeteg tartoz  (Megtekintve 1004 alkalommal)

Nem elérhető csomi3

  • Kamikáze
  • **
  • Hozzászólások: 63
Sziasztok!

Új dobozos, fekete színű SJ4000 mini fullHD vízálló akciókamera, rengeteg tartozékkal eladó.
Használható akciókameraként, autós kameraként (folyamatos felvétel), webkameraként számítógéphez, az ajándék USB kábel segítségével FPV-re is alkalmas.
Figyelem hamisítják! Ez az eredeti SJ4000-es új PCB-vel és LCD-vel  csak ebbe működik az FPV mód.
Folyamatos firmware támogatás, Gopro hasonmás, kompatibilis a legtöbb tartozékával.

SJ4000 vs. Gopro összehasonlító videó az alábbi linken: https://www.youtube.com/watch?v=MGL_kYuzykQ
Hihetetlenül jó minőség, a GoPro Black után a legjobb a piacon.
Videó felvétel, hang felvétel, fényképező, LCD kijelzőn visszanézhető felvételek, kivehető akkumulátor, Vízálló tok 30 méterig.
Töltés közbeni felvételi lehetőség, 12 megapixeles fénykép készítés, HDMI kimenet. Micro SD memóriakártya bővítési lehetőség 32GB-ig. Képstabilizátor, mozgásérzékelő, arc és mosolyfelismerő funkció.

Tulajdonságok:

- 12Mpixel fotófelbontás
- 1920*1080 30fps / 1280*720 60fps /848*480 60fps / 640*480 60fps videofelbontás
- H.264 videokodek .MOV kiterjesztésű fileokkal
- 170°A+ HD extra széles látószögű 6G lencse
- 1.5" színes LCD kijelző
- microSD kártyahely 32GB
- microUSB port a töltéshez, mass storage illetve webkamera módhoz
- microHDMI videokimenet
- 900mAh cserélhető akku (kb 70 perc fullHD rögzítés)
- 44 gramm, 29.8x59.2x41 mm

Amit adok:

-   tartozék akksi + még egy ajándékba (900mah)
-   USB kábel FPV-hez
-   vízhatlan tok
-    esőálló plusz hátlap, ami átengedi a hangokat is
-   felfogató motorra, kerékpárra
-   felfogató szett övre
-   felfogató szett sisakra
-   gyorskötözők
-   rögzítő adapterek
-   törlőkendő
-   asztali töltő
-   USB kábel
-   3M öntapadós rögzítők
-   használati utasítás


Ára: 34.900Ft
Átvehető Miskolcon, vagy posta bárhová.








06703454278

Nem elérhető Szepi

  • Kamikáze
  • **
  • Hozzászólások: 198
Sziasztok!
Nagyon rég óta szerettem volna egy akciókamerát!
Tavalyi év azzal telt el,hogy vaciláltam egy GOPRO !Pénz meg volt rá csak sajnáltam kiadni érte ennyit.
Azt sajnos nem tudom milyen lenne egy ilyen kamera, de most már tudom azt is ,hogy nem bántam meg ,hogy kivártam.
Minap rávettem magam,és némi érdeklődés után rá is szántam az időmből és meg rendeltem ezt a nagyszerű SJ4000 tipusú akciókamerát!
Adatok alapján és a sok videó áttekintésből kifolyólag,tesztek,stb. sokat vártam tőle.Jelenleg autóban használom + fürdőkád vizes viszonyokat teszteltem.
Ámulatba ejtett milyen képminőséget biztosit bármely napszakban.Arról már nem is szólva ,hogy 60km/h ás sebességgel menő autó visszajátszás felvételét megállítva leolvasható minden rendszám és felirat az utakon.
Van HD kamerám de meg sem közelíti ezt a minőséget!
Rengeteg beállítási lehetőség+kiegészítők!
Adatokat nem irok mert áttekinthetőbb egy eladási oldalon.
Köszi Attis ,hogy megerősitettél abban, hogy ne várjak és meglegyen.
Mihelyst rendben lesz az 1/5 ös autóm azonnal készitem az RCs videókat!
1/8 offroad Kyosho Inferno ST US Sports
1/10 onroad Kyosho Fazer Aston Martin DBR9
1/5 offroad Smartech Thunderbolt 4x4

70/2407262