Szerző Téma: Drone FPV Air race...  (Megtekintve 3182 alkalommal)

Nem elérhető pittyu2

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 695
Re:Drone FPV Air race...
« Válasz #45 Dátum: 2015. Március 12. - 16:42:52 »
Attis :Ereszkedj le a földre és ne álmodozz ha ébren vagy. ! Vizionálsz mindenféle nehéz pályán , már látom előre a szekrényen átrepülést , háton hoki ütők között ami limbókkal van tarkítva. Így nem lesz jelentkező kockáztatni a gépét :o :o Majd mutasd be az első kört, hogy legyen alapunk . Szerintem mi nem vagyunk profik , örüljünk ha egy kis slalom jól sikerül . A polifoam csőhéj is legyilkolja a légcsavarokat , (én már tudom ) egyszerű pálya kell hogy legyen kedve az embereknek repülni és lehet csapatot építeni- majd pár elemmel nehezíteni. Aki meg profi  épít magának nehéz pályát.

Nem elérhető Pintyoke

  • Jedi moderátor
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 1167
  • Budapest M5-M0 KÖRNYÉKE
Re:Drone FPV Air race...
« Válasz #46 Dátum: 2015. Március 12. - 19:04:14 »
Attis :Ereszkedj le a földre és ne álmodozz ha ébren vagy. ! Vizionálsz mindenféle nehéz pályán , már látom előre a szekrényen átrepülést , háton hoki ütők között ami limbókkal van tarkítva. Így nem lesz jelentkező kockáztatni a gépét :o :o Majd mutasd be az első kört, hogy legyen alapunk . Szerintem mi nem vagyunk profik , örüljünk ha egy kis slalom jól sikerül . A polifoam csőhéj is legyilkolja a légcsavarokat , (én már tudom ) egyszerű pálya kell hogy legyen kedve az embereknek repülni és lehet csapatot építeni- majd pár elemmel nehezíteni. Aki meg profi  épít magának nehéz pályát.

Igen talán elsőre egy egyszerűbb pálya, aztán persze,ahogy bátorodik  a csapat legyen bé cé és dé terv és a hozzávalók. Egy összedobható neheztítő elemekkel. Nekem a célra szállás is gond, fpv vel meg sosem irányítottam a megfelelő eszközök hiányában. Így a hozzászólásom minden szakmait mellőz :-)

Nem elérhető BK_Attis

  • Lakhely: Sajóörös
  • Jedi Mesterek Mestere
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 19538
  • Élni, Élni hagyni és embernek maradni!
    • Flying Angel
Végcél a kék ég vagy? 2,4Ghz/2,4Ghz
Üdv: Krajcz Attila
0670/325-6476
borsodircmodell.info@gmail.com

Nem elérhető BK_Attis

  • Lakhely: Sajóörös
  • Jedi Mesterek Mestere
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 19538
  • Élni, Élni hagyni és embernek maradni!
    • Flying Angel
Re:Drone FPV Air race...
« Válasz #48 Dátum: 2015. Március 12. - 21:49:09 »
Attis :Ereszkedj le a földre és ne álmodozz ha ébren vagy. ! Vizionálsz mindenféle nehéz pályán , már látom előre a szekrényen átrepülést , háton hoki ütők között ami limbókkal van tarkítva. Így nem lesz jelentkező kockáztatni a gépét :o :o Majd mutasd be az első kört, hogy legyen alapunk . Szerintem mi nem vagyunk profik , örüljünk ha egy kis slalom jól sikerül . A polifoam csőhéj is legyilkolja a légcsavarokat , (én már tudom ) egyszerű pálya kell hogy legyen kedve az embereknek repülni és lehet csapatot építeni- majd pár elemmel nehezíteni. Aki meg profi  épít magának nehéz pályát.

Halihó!

pittyu, elhiszed hogy ébren vagyok!  ;)
Direkt, nektek, csak kezdőknek ultra light pálya lesz, ami kézbe vett quaddal légcsavar nélkűl FPV-vel kell majd teljesíteni és akkora kapuk lesznek mint egy hangár ajtó!  ;D ;D ;D

Na, viccet félre téve...  ;)
Nekem ne mondja már senki, hogy 2x3m kapukon egy kezdő lassan nem tud átrepűlni?  ??? ??? ???
Lesz öt kapu, szinte kör pályán elhelyezve, ez olyan nehéz?  ??? Persze, háton...  ;D ;D ;D
Végcél a kék ég vagy? 2,4Ghz/2,4Ghz
Üdv: Krajcz Attila
0670/325-6476
borsodircmodell.info@gmail.com

Nem elérhető Pintyoke

  • Jedi moderátor
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 1167
  • Budapest M5-M0 KÖRNYÉKE

Nem elérhető csancsi

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 487
    • Best-Autórent
Re:Drone FPV Air race...
« Válasz #50 Dátum: 2015. Március 13. - 14:47:54 »
Hétvégén a Robinsonnál véletlenül berepültem a nagyfesz alá, rögtön elment a videóm. Akinek túl jól megy majd a verseny, annak kötelező elemként teljesíteni kell egy kábel alatti megfordulást!  :D
20/943-6455

Nem elérhető BK_Attis

  • Lakhely: Sajóörös
  • Jedi Mesterek Mestere
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 19538
  • Élni, Élni hagyni és embernek maradni!
    • Flying Angel
Végcél a kék ég vagy? 2,4Ghz/2,4Ghz
Üdv: Krajcz Attila
0670/325-6476
borsodircmodell.info@gmail.com

Nem elérhető

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 938
Re:Drone FPV Air race...
« Válasz #52 Dátum: 2015. Március 16. - 12:47:24 »
Hétvégén a Robinsonnál véletlenül berepültem a nagyfesz alá, rögtön elment a videóm. Akinek túl jól megy majd a verseny, annak kötelező elemként teljesíteni kell egy kábel alatti megfordulást!  :D

Ez csak vezérlő kérdése. Ha kéred szlalomozok is az oszlopok között földre tett távirányítóval  ;D

Nem elérhető Pintyoke

  • Jedi moderátor
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 1167
  • Budapest M5-M0 KÖRNYÉKE

Nem elérhető csancsi

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 487
    • Best-Autórent
Re:Drone FPV Air race...
« Válasz #54 Dátum: 2015. Március 16. - 19:59:34 »
Hétvégén a Robinsonnál véletlenül berepültem a nagyfesz alá, rögtön elment a videóm. Akinek túl jól megy majd a verseny, annak kötelező elemként teljesíteni kell egy kábel alatti megfordulást!  :D

Ez csak vezérlő kérdése. Ha kéred szlalomozok is az oszlopok között földre tett távirányítóval  ;D
Tök fekete lett a képem minden átmenet nélkül. A szlalomozás nekem is menne... traktorral!  :D

Mikor lesz az esemény? Talán a májusi találkozó idején?
20/943-6455

Nem elérhető BK_Attis

  • Lakhely: Sajóörös
  • Jedi Mesterek Mestere
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 19538
  • Élni, Élni hagyni és embernek maradni!
    • Flying Angel
Re:Drone FPV Air race...
« Válasz #55 Dátum: 2015. Március 16. - 20:45:07 »
Sziasztok!

Gondolkodtam és kikértem pár modellező véleményét.   :D
Tehát, úgy döntöttünk, hogy összekötünk két rendezvényt és nem szakítunk a hagyományokkal!  ::)
Részletek hamarosan...  ;)
Végcél a kék ég vagy? 2,4Ghz/2,4Ghz
Üdv: Krajcz Attila
0670/325-6476
borsodircmodell.info@gmail.com