Szerző Téma: Zo Zo habrepülőgép építése.  (Megtekintve 2931 alkalommal)

Nem elérhető szamiel

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 726
Re:Zo Zo habrepülőgép építése.
« Válasz #15 Dátum: 2018. Április 18. - 22:15:22 »
Sziasztok hát igen meg állt a repítés előtti munka na meg egyik haver sem jött nem érnek rá hogy meg repítsük úgy látom magam kell valamit csinálni ha el jutok odáig nem tudom hogy fog repülni nem szeretem a csűrős vezetést az is kérdés tudok e videót csinálni róla amúgy ha saját építésű modellt csinálok biztosan jobb lett volna.

Nem elérhető gezaguszti

  • Midikloriád
  • *
  • Hozzászólások: 27
  • Kezdő
Re:Zo Zo habrepülőgép építése.
« Válasz #16 Dátum: 2018. Május 25. - 21:41:07 »
Én már kettőt is építettem a felsőszárnyas változatából, (köszönet Kalanics Zolinak). Gyakorlatilag ezeken tanulok meg repülni. Imádom !!!
A héten is voltam repülni 4 akkut repültem ki belőle. Nagyon jó és olcsó gép. Ha törik nem kell siratni, ragasztás vagy újabb alkatrész kivágása habból újraépíteni és lehet tovább repülni. Én trainer kábellel nem repültem, csak szimulátoroztam és utána élesben. Annyi segítséget kaptam, hogy Kalanics Zoli segített berepülni a gépet. Ezért külön köszönet neki ! De a beállítás előtt is repültem, csak nehezebben ment a dolog. Úgyhogy próbálkozz nyugodtan a repüléssel és sok sikert hozzá. Ha valami nem megy itt segítenek az öregek.
Egy újraéledő szerelem !

Nem elérhető armonmiki

  • Jedi Mester Moderátor
  • Jedi
  • *****
  • Hozzászólások: 373
Re:Zo Zo habrepülőgép építése.
« Válasz #17 Dátum: 2018. Május 28. - 20:02:37 »
Elkészült az enyém is. Annyiban más, hogy nekem 3cm vastag nikecellből vágta ki Zoli a törzset. Nem volt más.🙂
De lehet hogy így a jobb. Még a 4cm est is kipróbálnám.
Az oldalkormánynál levágtam cekasszal kb 12mm-esre.
A szélesebb törzsbe tök jól belefaragtam a szabályzó és az aksi helyét. Talán masszívabb is. Sajóörösön Zoli berepülte és tegnap én is repültem vele. Nagyon jól repül. Szépen leszált. Holnap is kiviszem. Próbáltuk egy 100w-os motorral. Az kevés hozzá. Egy 160w-os van rajta. 7x4 es légcsavar. Kb 120w lehet igy mert csak 10 amperrel terheli az aksit. De így már szépen húz fel.
"az élet legfőbb értelme, hogy minden percét élvezzük."

Samuel Butler

Üdv. Juhász Miklós  30-7374804