Szerző Téma: TKBK 7. Bárkamozgató Versenye 2015.10.17. MONOR  (Megtekintve 1269 alkalommal)

Nem elérhető Mec

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 428
    • Modellezős fotóim
TKBK 7. Bárkamozgató Versenye 2015.10.17. MONOR
« Dátum: 2015. Szeptember 21. - 15:33:17 »
A Vitéz Kaszala Károly Modellező Kör, és a Tölőhajó Kedvelők Baráti Köre megrendezi a 7. Bárkamozgató Versenyét 2015.10.17.-én a Monor Kistói Pihenőparkban.

Mindenkit (nem csak hajósokat) nagy szerettel várunk a 2015.10.17. tartandó tolóhajó versenyünkre.



https://www.facebook.com/events/449249031948219/


Nem elérhető Öreg kezdő

  • Padawan
  • ***
  • Hozzászólások: 223
Re:TKBK 7. Bárkamozgató Versenye 2015.10.17. MONOR
« Válasz #2 Dátum: 2015. Október 16. - 10:40:52 »


                                     Ahój Mec !

                          Esetleg lehetne valami konkrétabbat tudni a versenyről? Pl:nevezési feltétel, pályarajz,stb! Igaz hogy elég későn érdeklődöm,de

                          úgy látom kicsit javul az idő,ezért lehet hogy megkockáztatom és ledobom azt a 2x200 kilót méterben  ;D

                                  Üdv.: Öreg .....

Nem elérhető Mec

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 428
    • Modellezős fotóim
Re:TKBK 7. Bárkamozgató Versenye 2015.10.17. MONOR
« Válasz #3 Dátum: 2015. Október 18. - 00:40:22 »
Hú, nem láttam, hogy írtál, nagyon jó idő volt, jöhettél volna!

Pályarajz nincs, időnként változik, de a futam előtt lehet próbakört futni. A szabályzat is elég egyszerű, itt a lényeg a szórakozás, a modellezésre való kedv "beültetése". Műszaki vizsga nincs, csak a hajó fizikai méretei a szabályzatban meghatározottak legyenek:
http://users.atw.hu/sry/szabalyzat.htm

Fotók a versenyről:
https://plus.google.com/photos/111797541850595433363/albums/6206747807150064209

Nem elérhető Öreg kezdő

  • Padawan
  • ***
  • Hozzászólások: 223
Re:TKBK 7. Bárkamozgató Versenye 2015.10.17. MONOR
« Válasz #4 Dátum: 2015. Október 27. - 20:39:00 »

                                               Ahój Mec !

                   Köszönöm - egy kis technikai problémától késleltetve - az információt. A képeket nézve sajnálom hogy nem mentem el ,pedig előző este bepakoltam a kocsiba a     
                   hajókat. De szombaton nálunk hol esett,hol meg szakadt. >:(

                               Üdv.: Öreg .....

                  U.i. A versenykiírást nézve egyébként sem tudtam volna eredményesen szerepelni,mert az én hajóm hajtáslánca nem futamidőre, hanem a 7 perces NAVIGA
                  limitidőre van méretezve. :(

Nem elérhető Mec

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 428
    • Modellezős fotóim
Re:TKBK 7. Bárkamozgató Versenye 2015.10.17. MONOR
« Válasz #5 Dátum: 2015. Október 29. - 12:19:54 »

                                               Ahój Mec !

                   Köszönöm - egy kis technikai problémától késleltetve - az információt. A képeket nézve sajnálom hogy nem mentem el ,pedig előző este bepakoltam a kocsiba a     
                   hajókat. De szombaton nálunk hol esett,hol meg szakadt. >:(

                               Üdv.: Öreg .....

                  U.i. A versenykiírást nézve egyébként sem tudtam volna eredményesen szerepelni,mert az én hajóm hajtáslánca nem futamidőre, hanem a 7 perces NAVIGA
                  limitidőre van méretezve. :(

Még az autópályán odafelé is esett, ott meg végig jó idő volt szerencsére.
Nem gond az, ha lassú a hajó, az első helyezett hajója sem a leggyorsabbak közé tartozik, az ügyes manőverezésen is sok múlik. Na meg a részvétel a fontos :) Legközelebb tavasszal Kisújszálláson lesz futam, hacsak addig még a télen a városligeti tavon össze nem hozunk még egy kis hajókázást.