Szerző Téma: TBS discovery 3 tengelyes gimballal eladó  (Megtekintve 843 alkalommal)

Nem elérhető feket663

  • Kamikáze
  • **
  • Hozzászólások: 133
TBS discovery 3 tengelyes gimballal eladó
« Dátum: 2016. Augusztus 14. - 21:15:44 »
Eladó egy komplett quadrokopter, ami az alábbi komponensekből épült általam össze:

 - TBS Discovery váz, kicsit átalakítva, hogy a 3 tengelyes gimbalt tudja fogadni
 - 2212-920 DJI klón motorok
 - Afro 20 amperes szabályzók BlHeli firmware-el, dampened light engedélyezve
 - APM2.6 vezérlő, ublox NEO8M GPS, külső compass, power modul, minimosd
 - Storm32 gimbal 2208 motorokkal, 3D nyomtatott karokkal Mobius, Runcam és hasonló kamerákhoz (én Runcam HD2 kamerával használtam)
 - 9,5x4,3 karbon propellerek+1 tartalék szett

 A fényképen openlrs vevővel látható, az nem tartozik az ajánlathoz, de eladó lehet az is, ha valaki ezzel szeretné használni.

 A gép repkészen, de vevő és akkumulátorok nélkül 80 ezer forintos irányáron eladó.

 Tudok hozzá adni Runcam HD2 kamerát is, illetve kb 5-ször töltött 4 cellás, 5200 mAh-s Turnigy Multistar HV lipo akkukat, amivel nekem 17 perc repidőt sikerült produkálni.
 Van még esetleg 100 mW 1,3 GHz video adó is, vagy akár 5,8 GHz 200 mW-os adó is coverleaf antennával. Tudok 100 mW 433 MHz openLRS adót is a géphez biztosítani.

 Ilyen filmet lehet csinálni vele, akár a videóban látható jelentékeny szélben is:

https://youtu.be/oP5AQBZpIrM

 A gépet egy konkrét projektre építettem, mivel az megvalósult, így már nem használom, csak rakosgatom ide-oda. Ezért eladó, nem azért, mert rossz lenne.

 Érdeklődni itt, privát üzenetben vagy a lenti skype elérhetőségen lehet. A gépen kívüli kiegészítők a kamera kivételével külön nem eladók.


Nem elérhető feket663

  • Kamikáze
  • **
  • Hozzászólások: 133
Re:TBS discovery 3 tengelyes gimballal eladó
« Válasz #1 Dátum: 2016. Augusztus 24. - 21:41:52 »
Esetlegesen APM, GPS, minimosd és power modul nélkül is eladó.