Szerző Téma: 3Racing Sakura XI Sport  (Megtekintve 3024 alkalommal)

Nem elérhető BK_Attis

  • Lakhely: Sajóörös
  • Jedi Mesterek Mestere
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 19595
  • Élni, Élni hagyni és embernek maradni!
    • Flying Angel
Re:3Racing Sakura XI Sport
« Válasz #15 Dátum: 2016. November 04. - 19:27:12 »
Na! Elvileg jövő hét elején már én is xi tulajdonos leszek. De ha nem tévedek Tapsi kolléga is benevezett egyre.

Szia Viktor!

Publikálod is itt majd Te is az építést?  ???
Végcél a kék ég vagy? 2,4Ghz/2,4Ghz
Üdv: Krajcz Attila
0670/325-6476
borsodircmodell.info@gmail.com

Nem elérhető Tapsi

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 1089
Re:3Racing Sakura XI Sport
« Válasz #16 Dátum: 2016. November 04. - 19:56:37 »
Igy van, meg is jött, már el is kezdtem az átalakítást, beállítást.

Nem elérhető cofi

  • Midikloriád
  • *
  • Hozzászólások: 25
Re:3Racing Sakura XI Sport
« Válasz #17 Dátum: 2016. November 04. - 21:45:29 »
Sziasztok! Remélem nekem is sikerül lejutnom végre egyszer egy ilyen rendezvényre.
 A bajom, hogy igen szűkös ai időkeretem. Sakura zero D3.D4 öszvérrel jönnék, igen érdekes elektronikai konfiggel. Volna kép is és akár video de ide betenni egy kész rémálom számomra.::) sehogy se sikerül.A lényege egy Sirius pro bl motor és egy plazma pro Ii szabi az említett ösvér alvázba.:D

Nem elérhető viktor58

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 305
Re:3Racing Sakura XI Sport
« Válasz #18 Dátum: 2016. November 05. - 06:14:16 »
Na! Elvileg jövő hét elején már én is xi tulajdonos leszek. De ha nem tévedek Tapsi kolléga is benevezett egyre.

Szia Viktor!

Publikálod is itt majd Te is az építést?  ???

Túl sok publikálni való nem lesz rajta mivel én is egy használt autót vettem. Végül is takarékossági szempontból döntöttem így. Egy fél éves kcsd alap kategória 2. helyezett autót vettem meg, szóval nem egy lestrapált darab. Azért majd rakok fel képeket.
Tamiya TA-02 /Tamiya Lancia Delta HF Integrale TA-01/3Racing Sakura XI Sport/ Tamiya TA03f /Reely P290 (EP-homemade Buggy) /92' Jeep Cherokee /Traxxas T-Maxx brushless / Mono 1 speedboat /La Mouette gőzhajó

Nem elérhető Kismentős75

  • Kamikáze
  • **
  • Hozzászólások: 175
Re:3Racing Sakura XI Sport
« Válasz #19 Dátum: 2016. November 05. - 07:37:17 »
Igy van, meg is jött, már el is kezdtem az átalakítást, beállítást.

 :o :o :o

Nem elérhető Tapsi

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 1089
Re:3Racing Sakura XI Sport
« Válasz #20 Dátum: 2016. November 05. - 19:19:09 »
Üdv, márkatársak! ;D
Indítsunk egy sakura kupát!

Nem elérhető cofi

  • Midikloriád
  • *
  • Hozzászólások: 25
Re:3Racing Sakura XI Sport
« Válasz #21 Dátum: 2016. November 05. - 22:36:55 »
Tapsi!Előbb lássuk azt a konfiget amiért firtattad hogy nincs motorlimit seniorban.:)

Nem elérhető Tapsi

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 1089
Re:3Racing Sakura XI Sport
« Válasz #22 Dátum: 2016. November 08. - 21:01:28 »
Hello.
Semmi extra, csak a debreceni futamokon 17,5 körös limit volt, ott azzal mentem. Lassú voltam a többiekhez képest, mert nem egy kv érték bajnok motor. Úgyhogy durván bántam az áttétellel. Melegedett is rendesen. Így viszont nem kellett a 10,5 körös szenzoros traxas motort cserélnem. Ezrun, vagy xerun 60A szabályzó, bluebird digit szervo. Ez van az autóban.

Nem elérhető viktor58

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 305
Re:3Racing Sakura XI Sport
« Válasz #23 Dátum: 2016. November 10. - 06:53:42 »
Sziasztok!
Tegnap végre megérkezett az XI-m. Este átnézegettem és beszereltem a motort meg kicseréltem egy két gömbfejet. Nagyon tetszik ez az autó, már ránézésre is ég és föld a Kyoshohoz képest. Ti milyen spur pinion párost javasoltok 10T-s motorhoz. Este rakok fel képeket meg írok pár sort az első benyomásaimról.
Tamiya TA-02 /Tamiya Lancia Delta HF Integrale TA-01/3Racing Sakura XI Sport/ Tamiya TA03f /Reely P290 (EP-homemade Buggy) /92' Jeep Cherokee /Traxxas T-Maxx brushless / Mono 1 speedboat /La Mouette gőzhajó

Nem elérhető cofi

  • Midikloriád
  • *
  • Hozzászólások: 25
Re:3Racing Sakura XI Sport
« Válasz #24 Dátum: 2016. November 10. - 23:34:58 »
Hello.
Semmi extra, csak a debreceni futamokon 17,5 körös limit volt, ott azzal mentem. Lassú voltam a többiekhez képest, mert nem egy kv érték bajnok motor. Úgyhogy durván bántam az áttétellel. Melegedett is rendesen. Így viszont nem kellett a 10,5 körös szenzoros traxas motort cserélnem. Ezrun, vagy xerun 60A szabályzó, bluebird digit szervo. Ez van az autóban.

Nem elérhető cofi

  • Midikloriád
  • *
  • Hozzászólások: 25
Re:3Racing Sakura XI Sport
« Válasz #25 Dátum: 2016. November 10. - 23:39:55 »
Tapsi, értem, azt gondoltam valami titkos , brutálissal álnál elő.Szép és átgondoltnak tűnő konfiguráció.
Ha időbeosztásom engedi kilátogatok egyik másik rendezvényre.De sajnos az idővel hadilábon álok mindig.
Én ennekfényében az összeépített, még valósan le sem próbált gépemet már megemlíteni sem merem.:)

Nem elérhető Tapsi

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 1089
Re:3Racing Sakura XI Sport
« Válasz #26 Dátum: 2016. November 11. - 19:23:13 »
Tanúja voltam, amikor egy illető egy TT-01-el kefés motorral lemosott minket....
Ha valaki jól, pontosan tud vezetni, az sokkal jobb időket megy. Én inkább vagyok gyors, mint pontos. ;D

Nem elérhető viktor58

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 305
Re:3Racing Sakura XI Sport
« Válasz #27 Dátum: 2016. November 11. - 20:13:40 »
Hm... Na igen, én is ott voltam.  :) Ebből is látszik, hogy nem minden a technika. Vezetni is tudni kell.
Tamiya TA-02 /Tamiya Lancia Delta HF Integrale TA-01/3Racing Sakura XI Sport/ Tamiya TA03f /Reely P290 (EP-homemade Buggy) /92' Jeep Cherokee /Traxxas T-Maxx brushless / Mono 1 speedboat /La Mouette gőzhajó

Nem elérhető cofi

  • Midikloriád
  • *
  • Hozzászólások: 25
Re:3Racing Sakura XI Sport
« Válasz #28 Dátum: 2016. November 12. - 10:26:58 »
Ha valamelyikőtöket érdekli elérhető árba Sakura alu cucc keressetek.:)
Találtam elviselhető áron

Nem elérhető viktor58

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 305
Re:3Racing Sakura XI Sport
« Válasz #29 Dátum: 2016. November 14. - 20:25:11 »
Bár tudom hogy már szombaton láttátok de megígértem hogy teszek fel képet ezért íme:










Tamiya TA-02 /Tamiya Lancia Delta HF Integrale TA-01/3Racing Sakura XI Sport/ Tamiya TA03f /Reely P290 (EP-homemade Buggy) /92' Jeep Cherokee /Traxxas T-Maxx brushless / Mono 1 speedboat /La Mouette gőzhajó