Szerző Téma: Hobby King 401B AVCS Digital Head Lock Gyro  (Megtekintve 2978 alkalommal)

compcenter

  • Vendég

extrembmx

  • Vendég
Re:Hobby King 401B AVCS Digital Head Lock Gyro
« Válasz #1 Dátum: 2010. Január 19. - 21:47:54 »
Csodát nem kell várni tőle szerintem ,de ennyi pénzért jóóó

Egyik Szolnoki ismerősöm vesz majd egyet valószínű az 500 asára :O ha lesz infó írok ;)

Nem elérhető Joccesz

  • Midikloriád
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Hobby King 401B AVCS Digital Head Lock Gyro
« Válasz #2 Dátum: 2010. Február 05. - 11:17:32 »
Üdv!

Én használom ezt a klón gyrot egy HK-450-en! (Nem pont ezt, de szerintem csak a csomagolás más!) Mivel most kezdtem a helizést igazán el, ezért nincs viszonyítási alapom! Amit viszont elmondhatok, hogy a sok szimulátorozás után, egyáltalán nem okozott gondot a heli vezetése ezzel a gyroval! Egy minimális driftelést kellett egy kis előfeszítéssel kiküszöbölni, de szerintem ez a 0 - (-5) fokban nem is olyan meglepő! Én egy MKS DS480-as digitális farok szervóval használom! Tökéletesen hozta a hozzá fűzött reményeimet! A szervó előnye, hogy kicsi, könnyű (10,9 g), gyors (.068s) ugyanakkor szerintem megfelelő nyomatékkal rendelkezik (1,85kg) egy kezdő és középhaladó számára!
Természetesen nem veheti fel a versenyt egy Futaba GY401-el, de az árához képest mindenképpen jó választás lehet!
Tehát nyugodtan merem ajánlani mindenkinek, aki most akar kezdeni helizni, de nem szeretne beruházni 20-40ezres gyroba!

Nem elérhető maci

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 659
Re:Hobby King 401B AVCS Digital Head Lock Gyro
« Válasz #3 Dátum: 2010. Július 02. - 07:21:33 »
Minden ilyen gyro tulajdonosának figyelmébe ajánlom az alábbi oldalt:
http://bit.ly/hk401fix
Mini Fun Cub, Mini Extra + 1 csupa

Nem elérhető pittyu2

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 695
Re:Hobby King 401B AVCS Digital Head Lock Gyro
« Válasz #4 Dátum: 2010. Szeptember 26. - 21:21:06 »
Hali. Ha valakinek van rossz--nem megbízható kidobásra itélt HK 401 vagy akármilyen GYRO ja legyenszives nekemadni. :-[ :-[ :-[ A trikopter vezérlő panelhez kellene.

Nem elérhető fatom83

  • Midikloriád
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Hobby King 401B AVCS Digital Head Lock Gyro
« Válasz #5 Dátum: 2010. November 26. - 21:15:51 »
Nekem pont ilyen gyrom volt míg ki nem pateroltam a gépből. Nekem nagyon nem vált be! Állandóan driftelt a farok, nem a repülésre koncentráltam ,hanem egyfolytában a farkát korigálgatam! Szerintem teljesen alkalmatlan mindenre, és teljes pénzkidobásnak tartom!Részemről vettem egy spartan 760ds +futaba 9257, és most már elég ha a fordulókban koncentrálok a farokra!
Nekem sincs sok pénzem, de mindig az olcsó a drága! így most kidobtam az ablakon 3000 forintot +mérgelődtem+ nem tudtam repülni.
Szerintem aki ilyet vesz az úgy is kicseréli, max 10 start után még ha csak lebegni tanul akkor is.
De ez nagyon igaz a legtöbb HK cuccra, ezért vásárlás előtt mindenki alaposan olvasson utána a kiszemelt terméknek!
Üdv:Tomi     
A hk heli egy nagyon gyenge másolat, senki ne vegyen ilyesmit! Vagy ha már késő, akkor kérdezzetek bátran, hk500gt-ben otthon vagyok!

Nem elérhető pittyu2

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 695
Re:Hobby King 401B AVCS Digital Head Lock Gyro
« Válasz #6 Dátum: 2010. November 26. - 23:16:21 »
Szia, Írtam hogy trikopter vezérlőhöz kell. Oda is csak a chip panel.

Nem elérhető fatom83

  • Midikloriád
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Hobby King 401B AVCS Digital Head Lock Gyro
« Válasz #7 Dátum: 2010. November 27. - 14:12:27 »
Sajna már oda adtam az FPV-s haveromnak! Majd megkérdezem hogy használja-e. Ha nem akkor a tiéd lehet!
A hk heli egy nagyon gyenge másolat, senki ne vegyen ilyesmit! Vagy ha már késő, akkor kérdezzetek bátran, hk500gt-ben otthon vagyok!

Nem elérhető Garai József

  • Jedi Moderátor
  • Jedi
  • *****
  • Hozzászólások: 438
Re:Hobby King 401B AVCS Digital Head Lock Gyro
« Válasz #8 Dátum: 2011. Február 14. - 17:30:41 »
Szia pajitikák  Garai József vagyok ha bárkinek kérdése van tegye fel nyugodtan vagy akár hívhat is amiben tudok segítek
06 20 966 90 17
garaijozsef@gmail.com 
Tel:+3620 549 3152