Szerző Téma: Eladó használt HPI Blitz Brushless, eredeti + Proline kaszni  (Megtekintve 4051 alkalommal)

Nem elérhető hunyorlaci

  • Kamikáze
  • **
  • Hozzászólások: 76
Eladó használt HPI Blitz Brushless, eredeti + Proline kaszni
« Dátum: 2019. Január 11. - 15:08:36 »
Sziasztok!

Eladó sorba került kihasználatlanság/időhiány miatt szeretett HPI Blitz 1/10-es SC járgányom. Az utóbbi években csak a polcon porosodott többi társával együtt.

A váznak második tulajdonosa vagyok, amit évekkel ezelőtt szereztem be. Akkor átesett egy teljes pucoláson/karbantartáson, új olaj került a telókba, a difibe, lecseréltem a tömítéseket, kitakarítottam a hajtáslánc minden tagját. Azóta eltelt pár év, összességében nem volt túl sokat hajtva, vigyáztam rá és többnyire a polcon állt.

JELLEMZŐK:
A telók nem folynak, van rajtuk védő gumi, illetve volt tömítés csere is valamikor,
az alvázon használat közben mindig volt szövetszálas ragasztószalag,
a csontok nem lógnak, nincsenek csavarodva, egész jól bírják,
a difi kihajtások viszont az évek során megkoptak sajnos az egyik irányban (előző tulaj), ez jelenleg fordítva van bent, így még egy jó darabig kiszolgálják a vázat,
csapágyak szépen futnak,
az első ütközőre fel van szerelve egy forrasztott réz keret, ez persze leszedhető, csupán esztétikai okokból raktam fel,
a hátsó sárhányó gumik az évek alatt kicsit elfáradtak, a felfogató csavar körül repedeznek,
van benne egy vízálló vevő doboz,
a hátsó agyat illetve a telók alsó szárát egy műanyag lap védi. (minden látszik a képeken)

Jelenleg egy olcsó kerékszett van rajta, amit az idő tönkretett, 4-ből 2-nél a gumi kuka, viszont a gyári kerekek megvannak, keveset használtam őket, jó állapotúak.

A kit eredetileg kefés verzió volt, de most egy szenzoros Trackstar BL motor-szabi páros hajtja, 23 fogas kis pinionnal és a nagyobbik gyári fogassal.
A szenzor miatt nagyon finoman és szinte hangtalanul jár, főleg alacsony fordulaton, akár crawlerként is használható

Szabi: 100A-es, szenzoros, a gépet tökélestes kiszolgálja.
https://hobbyking.com/en_us/turnigy-...car-esc-1.html

Motor: 3650kv, szenzoros
https://hobbyking.com/de_de/turnigy-...st-3650kv.html

A vázhoz jár sok gyári holmi: második spur fogaskerék, akksi lefogó, egy másik hajtás burkolat és motor felfogó lap, eredeti keveset használt felnik és gumik, az eredeti narancs kaszni stb..

KAROSSZÉRIÁK:
Az eredeti narancs megvan, kicsit viseltes, ahol láttam hogy kopik a festék illetve elindult kis repedés azt műgyantával próbáltam orvosolni. A hátsó részen, ahol hozzáér az ütköző ott jellemzően ez a kaszni elreped, ezt üvegszállal erősítettem meg. (minden látszik a képeken)

Továbbá jár hozzá egy egész jó állapotba lévő Proline kaszni is, tetején egy Gopro papuccsal, ami alatt szilikon alátét van, nem fog elrepedni. Belsején a kritikus kopási helyeken szintén műgyantával erősítettem.

ELADÁS TÁRGYA:
-váz
-gyári kaszni
-Proline kaszni
-BL motor-szabi szett + a programozó kártya a szabihoz
-gyári szervó
-3 pinion (18-20-23), gyári 2 spur
-gyári pót alkatrészek (spur, felfogó lap, hajtás burkolat, hátsó futómű állító műanyagok (+2 féle))
-eredeti doboz és leírás
(VEVŐT ÉS TÁVOT nem tartalmaz!)

Elsősorban egyben szeretnék megválni tőle, de meghallgatok bármilyen ajánlatot.

>>KÉPEK: https://rcpilot.hu/gall/adok_veszek_...blitz_set.html


IRÁNYÁR: 50000 HUF


Megtekinthető és kipróbálható Miskolcon.
Kérdezz nyugodtan, érdeklődni elsősorban email-ben: hunyorlacee@gmail.com

Köszi, hogy megnézted!
HSP - Monster Buggy,     HPI Blitz,     Hot Bodies Ve8
'___/ ```|____
[_^______^__]
.( o )____( o )___.