Vélemények, ötletek a fórum szerkesztéséhez > Mondd el véleményed bátran, segíts, hogy jobb legyen a fórum!

Tapasztaltabbak segítsége!

(1/4) > >>

Tettike:
Sziasztok!

Ne haragudjatok ha bárkit is megsértenék az irományommal de nem sértésnek szánom!
Csak észre vétel.
Nagyon sokat böngészem a fórumot mivel még csak most kezdem, kezdtem a modellezést.
Nekem mostanában az tűnt fel, hogy a régi rutinos modellezők nagyon keveset, vagy egyáltalán nem írogatnak még kérdésekre sem.
Olyan mint ha nem is érdekelné a rutinos régi Modellezőt a fórumot látogató most elkezdő, kezdő vagy haladó modellezők.
Tudom, kérdés nélkül nincs válasz!
De ha valaki még kérdezni sem tud mert nem ért semmit még a modellezéshez?
Vannak gyerekek akik nem mernek kérdezni vagy felnőttek akik már szégyelnek kérdezni.
Azt is látom hogy BK_Attis megpróbál sok mindenbe bele kapni, de mivel ő sem érthet mindenhez így neki is elkel a segítség a fórumon.
Mivel én is szeretek Modellezni és még Borsodi is vagyok így ezt a fórumot magaménak is érzem!
Ti nem így vagytok ezzel?
Azok, akik máshol laknak de regisztráltak azok azért regisztráltak mert szeretnek Modellezni van köztük sok kezdő, de biztos van rutinos róka is.
Minél többen vannak annál jobb a fórum, annál több az info és a tudás mennyiség!

Köszönettel: Tettike

Ui.: Elnézést utólag is mindenkitől aki sértő dolgokat vél felfedezni az irományomban!

 

BK_Attis:
Privát dolgokat nem azért mond az ember valakinek, hogy utána témát nyisson belőle.  :-X
A leírtakban van igazad is meg nem is.  ::)
De én nem boncolgatnám.  :-[

tocsahifi:
Az a nagy baj hogy az ember hiába kezd okosakat mondani, azt mások okoskodásnak veszik.
Mert ugyibár nem mind1 hogy az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik!!!!
Senki sem szól bele igazán más dolgába,mert ha a fejedbe te eldöntöttél vmit, az 1 bomba sem robbantja ki a kis fejéből az embernek. Tehát marad a bölcs hallgatás!!!!
MINDENKI CSAK A SAJÁT KÁRÁN AKAR TANULNI!

pittyu:
Szia. A modellezés szép dolog, de feltétlenül kell a műveléséhez kézügyesség- kreativitás-egykis szép érzés (ez bennem nincs )A másik véglet amikor van sok pénz- és épülnek a gyönyörű ARF gépek.Az iskolában megtanultunk olvasni , mert bizony sok ökölszabály van amit így neten nem fog senki leírni. PL :EWD- motor le és oldal elhuzatás-felületek arányai. De mi a kérdés amire nem kaptál választ ?
Én KB: 4-5 éve modellezek , tehát nem vagyok túl tapasztalt "öreg róka " de ha nincs konkrét kérdés , nem ülök a gépelé leírni az életemet. ;)

BK_Attis:
Én azt mondom, nem kerül semmivel se több plusz munkába senkinek ha építés közben munka fázisonként csinál egy fotót!
Heti egy két alkalommal meg feltölti a fórumra és ír hozzá három sort.
Így már tanultak is tőle a kezdők!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése