Autómodellezés > Autóelektronika, vezérlés

Hagyan és mvel tegyük az autónk elektronikáját vízhatlanná?

(1/2) > >>

BK_Attis:
Sziasztok!

Nagyon sokat vissza térő kérdés ez, erre keressünk ésszerű és olcsó megoldásokat.  ;D

Pintyoke:

--- Idézetet írta: BK_Attis - 2010. Március 18. - 19:59:51 ---Sziasztok!

Nagyon sokat vissza térő kérdés ez, erre keressünk ésszerű és olcsó megoldásokat.  ;D

--- Idézet vége ---

VAlahol már olvastam itt a fórumon... mert hiába tettem fel a kérdést senki nem válaszolt nekem rá :-D DE megtaláltam!!!!!!!!!!!  Dehogy hol?? Arra már nem emlékszem..  vannak vízálló szervók, szabik... asszem a motorokra is olvastam valami okosságit, zsír..szilikon... Akksit belufizni.. műanyag siklócsapágy... vagy a görgős rendszeres tisztogatása... ilyenek vannak ott leírva nagyon okosan..  nem mintha fenyegetne a veszély hogy autóm legyen... de azért szemezgetek velük :-D

Pintyoke:

--- Idézetet írta: Pintyoke - 2010. Március 18. - 20:49:45 ---
--- Idézetet írta: BK_Attis - 2010. Március 18. - 19:59:51 ---Sziasztok!

Nagyon sokat vissza térő kérdés ez, erre keressünk ésszerű és olcsó megoldásokat.  ;D

--- Idézet vége ---

VAlahol már olvastam itt a fórumon... mert hiába tettem fel a kérdést senki nem válaszolt nekem rá :-D DE megtaláltam!!!!!!!!!!!  Dehogy hol?? Arra már nem emlékszem..  vannak vízálló szervók, szabik... asszem a motorokra is olvastam valami okosságit, zsír..szilikon... Akksit belufizni.. műanyag siklócsapágy... vagy a görgős rendszeres tisztogatása... ilyenek vannak ott leírva nagyon okosan..  nem mintha fenyegetne a veszély hogy autóm legyen... de azért szemezgetek velük :-D

--- Idézet vége ---

Csak szeretném magam kijavítani... MÁR nem fenyeget a veszély hogy autóm legyen :-)

con_blade:
Plastidip.....

tomike:

--- Idézetet írta: con_blade - 2012. Július 19. - 10:54:20 ---Plastidip.....

--- Idézet vége ---

Az micsoda?  ???

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése