Szerző Téma: Nagy, Sárga, Robbanós  (Megtekintve 2037 alkalommal)

Nem elérhető kadarnony

  • Midikloriád
  • *
  • Hozzászólások: 28
Nagy, Sárga, Robbanós
« Dátum: 2017. Október 24. - 20:29:12 »
Sziasztok!
A téma neve egész találó. Volna nekem egy Nagy, Sárga, Robbanós gépem. Balsából készült, 1.4 méter körüli szárnyfesztáv. Mást nem igazán tudok róla. Be van szervózva, illetve a motorja egyszer volt beindítva. Talán tiger morth dh?
Szóval a képek:




Tanácsot szeretnék kérni. Érdemes e villanymotorsra alakítani, vagy maradjon meg robbanós szörnyetegnek? Esetleg valakit érdekelne ez a motor, egy ehhez való brushless szettért cserébe? Garantáltan újonan vásárolt motor, kb 5-6 éve!

Üdv.

Nem elérhető BK_Attis

  • Lakhely: Sajóörös
  • Jedi Mesterek Mestere
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 19538
  • Élni, Élni hagyni és embernek maradni!
    • Flying Angel
Re:Nagy, Sárga, Robbanós
« Válasz #1 Dátum: 2017. Október 24. - 20:53:25 »
Szia!

Nagyon szép gép! ;)
Én, a helyedben így repülném. :)
Gyönyörű látvány lesz! ;)

Sok szép repülést vele! :)
Végcél a kék ég vagy? 2,4Ghz/2,4Ghz
Üdv: Krajcz Attila
0670/325-6476
borsodircmodell.info@gmail.com

Nem elérhető HC

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Magi István
Re:Nagy, Sárga, Robbanós
« Válasz #2 Dátum: 2017. Október 25. - 12:14:16 »
Én abszolút robbanás párti vagy, én így hagynám! :)
Van ereje, dögös hangja van és nem kell 1h-át töltögetni (csak tankolsz és repülsz)!!!

Nem elérhető kadarnony

  • Midikloriád
  • *
  • Hozzászólások: 28
Re:Nagy, Sárga, Robbanós
« Válasz #3 Dátum: 2018. Február 06. - 21:13:52 »
Kedves modellez? társak! Sajnos a project abbamaradt a télen, nem igazán volt rá id?m. AZ egyik szárny felet ki kellett bontanom, mert máshogy nem igazán lett volna lehet?ség a szervó felfogatás javítására, de kibontva se sikerült megjavítani. Szóval egy fél szárny fóliázásra vár, illetve egy kisebb faszerkezet megmunkálásra. Fóliát hol tudok beszerezni, illetve mennyire macerás a munka vele? Ezt a szárnyat valaki el tudná vállalni hogy megjavítja, esetleg tudna valaki egy fél délutánt rááldozni, hogy segítsen benne? Egy szervó felfogatás van eltörve, az alsó szárnyon cs?r?nél. Illetve az elektronikai rendszer modernizálásával is szükségem lenne tanácsra, milyen fajta BEC et érdemes használni hány cellán milyen aksival stb.
Egyáltalán nem sürg?s a dolog, illetve valamilyen szinten mobilis is vagyok.
Üdv.