Szerző Téma: Politika avagy szabad száj!  (Megtekintve 29584 alkalommal)

Nem elérhető Péter

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 817
Re:Politika avagy szabad száj!
« Válasz #30 Dátum: 2010. Május 31. - 11:18:46 »
Ezt egy jól ismert portál cikkáböl másoltam be:
" Románia már jóval korábban meghozta saját törvényét a kettős állampolgárságról, s ennek eredményeként mára több százezerrel nőtt a román állampolgárok száma. Köztudott, elsősorban moldvaiak igényelték azt, olyan útlevél reményében, mely „uniósnak” számít.
Ám van a magyar és a román törvény között egy nagyon lényeges különbség, míg a román esetében az állampolgársággal együtt szavazati jog is jár, a magyar jogszabály nem ad automatikusan szavazati jogot a külhoni magyaroknak.
Hogy ez miért olyan fontos, azt a legutóbbi romániai választások bizonyították be igazán. A moldvaiak nélkül Tarian Băsescu elnök simán elveszítette volna a választásokat, hisz az országon belül rá leadott szavazatok messze elmaradtak az ellenzék közös jelöltétjére, a szociáldemokrata Mircea Geoană-ra adottak mögött. Viszont a Moldvai Köztársaságban Băsescu tömeges támogatást szerzett,"

3del

  • Vendég
Re:Politika avagy szabad száj!
« Válasz #31 Dátum: 2010. Május 31. - 12:27:15 »
Mélységesen el vagyok keseredve, és nem látom a kiutat de tudom, hogy van és lessz. Mi is megéljük még nagyapáink borzalmait!
Jelen pillanatban mi középen vagyunk. Az egyik mellbeszúr, a másik hátba!
Választások óta nem olvasok a nemzeti portálok közűl egyet sem. Nem a homokba dugom a fejem csak...................................
A fröcsögéssel meg nem sokra megyünk. A bírka nép megválasztotta a hóhérját! Ezekután nincs értelme nyíltan szervezkedni vagy bármit tenni, jön a sün, az inkál vagy az eu kommandó.
Aláírtuk azt is, úgyhogy itt mindenki azt csinál amit akar de nekünk qss a nevünk!

Írtózatosan vészmadárcsipergésnek hangzik de ezt úgy látom minden Magyar ember tudja, vagy érzi. Az is aki nem, csak ők nem merik belátni!

KEDVES VAJONKIK! HIÁBA AZ A NAGY GŐG ÉS ÖNBIZALOM! LESSZNEK MÉG MEGLEPETÉSEK! TI FEL SEM FOGHATJÁTOK AZT AMIT MI ZSIGERBŐL TUDUNK! NEKÜNK MÁSOK AZ ÉLET VEZÉRELVEI!

Fel a fejjel kedves Mindenki! Nem úgy lessz ahogy gondolják! Papíron lehet, hogy kerek az ügy, DE MI NEM A PAPÍRON VAGYUNK!!!

NEM LESZÜNK A HOLOKAUSZTÚLÉLŐK ÁLDOZATAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3del

  • Vendég
Re:Politika avagy szabad száj!
« Válasz #32 Dátum: 2010. Május 31. - 12:40:38 »
Avagy szabad száj! És kicsit meggondolatlan. Akár céltáblát is tűzhettem volna magamra.
Kimondtam és vissza nem szívom!

Nem elérhető Pintyoke

  • Jedi moderátor
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 1167
  • Budapest M5-M0 KÖRNYÉKE
Re:Politika avagy szabad száj!
« Válasz #33 Dátum: 2010. Május 31. - 14:51:56 »
Avagy szabad száj! És kicsit meggondolatlan. Akár céltáblát is tűzhettem volna magamra.
Kimondtam és vissza nem szívom!

Ha jól olvasom a kifakadásod egy szomorú jövőképet festesz.. szerintem sokminden megvalósult már a sz@rból ... évek óta gyarmatnak tekintik " a szélsőséges gondolkodású kék sivatagi népek" gazdasági szakemberei Magyarországot...
Az EU szerintem nem sokáig húzza.. időlegesen az új csatlakoztatottakkal piacot vettek maguknak.. de nincs meg az a nagy egyetértés a "NAGY EU-s országok" közt és előbb vagy utóbb de nem fog működni az "egységes európa"..

Szerintem tudjuk milyen tőke irányítja a világ gazdaságát és ezen keresztül a politikát.. a cél "biorobotok" létrehozása és a nemzeti tudat kiirtása... így szépen lassan bedarálnak mindenkit az extraprofit érdekében..

Nem véletlen, hogy sok közeli és távolabbi államban erősödik a "szélsőjobb" nem mindenki szeretné a kukában látni nemzeti értékeit...

Szándékosan nem politizálok, mert csak felidegesít...

A mi feladatunk gyermekeinket Magyarnak nevelni és erősíteni bennük a nemzeti identitást.. és ehhez nem feltétlenül kell azonosulni szélsőségekkel...

Láthatjuk a hírekben, hogy hova vezet pldul a globalizáció elleni harcban történt megmozdulások zöme...   ezeket a csatákat nem most és nem így kell megvívni szerintem... figyelem felkeltésnek jó, de max erkölcsileg nyernek csatát.. talán több embert elgondolkodtat és felteszik sokan a kérdést magukban, hogy MIÉRT??? mondhatjuk, hogy ez is hasznos lehet az ÜGY-nek.. de biztos lenne más megoldás is..

Most gondolkodom, hogy kitöröljem-e? Mármint a beírást..  ;)

3del

  • Vendég
Re:Politika avagy szabad száj!
« Válasz #34 Dátum: 2010. Május 31. - 16:09:48 »


És befogtam a szám!

Nem elérhető BK_Attis

  • Lakhely: Sajóörös
  • Jedi Mesterek Mestere
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 19614
  • Élni, Élni hagyni és embernek maradni!
    • Flying Angel
Re:Politika avagy szabad száj!
« Válasz #35 Dátum: 2010. Május 31. - 17:01:32 »
Pintyoke, szerintem nem kell kitörölnöd.
AZ a szomorú mind kettőtök írásában, hogy igazatok van és jól látjátok a dolgokat!
Végcél a kék ég vagy? 2,4Ghz/2,4Ghz
Üdv: Krajcz Attila
0670/325-6476
borsodircmodell.info@gmail.com

Nem elérhető gzax

  • Jedi Mester Moderátor
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 4748
  • Noszmüller Gábor Madocsa & Paks ;-)
Re:Politika avagy szabad száj!
« Válasz #36 Dátum: 2010. Május 31. - 20:14:36 »
Hy
 
Nostredamus beszél egy harmadik világékésről! Egy kék vezérről aki nyomorba dönti a világot.
Ha utána kerestek találtok róla infókat. Évekket ezelőtt látam egy videót a jóslatairól de ezt nem értettem akkor. De már látom a sötét jövőt a jóslatának tükrében.
Persze nem minden jóslat válik be.

Üdv:Noszmüller  Gábor  +36 20/345-10-74
Spectrum DX7

Nem elérhető Pintyoke

  • Jedi moderátor
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 1167
  • Budapest M5-M0 KÖRNYÉKE
Re:Politika avagy szabad száj!
« Válasz #37 Dátum: 2010. Május 31. - 20:18:24 »
Hy
 
Nostredamus beszél egy harmadik világékésről! Egy kék vezérről aki nyomorba dönti a világot.
Ha utána kerestek találtok róla infókat. Évekket ezelőtt látam egy videót a jóslatairól de ezt nem értettem akkor. De már látom a sötét jövőt a jóslatának tükrében.
Persze nem minden jóslat válik be.
Láttam már minden Nostredamus filmet...  vicces is meg nem is.. :-) Egyébként elgondolkodtató.. Ha nem az emberi kapzsiság,akkor előbb vagy utóbb a természet vág haza minket  ;) nem tudom meddíg tűri, hogy gyilkoljuk..

Nem elérhető Pintyoke

  • Jedi moderátor
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 1167
  • Budapest M5-M0 KÖRNYÉKE
Re:Politika avagy szabad száj!
« Válasz #38 Dátum: 2010. Május 31. - 20:26:41 »
Hát srácok felénk már nem tűri a tegnapi szogálatban is a szivattyúrángatás volt a szórakozás a reptetés helyett. Gondolom láttátok a tévében. hogy hogy elvitte a víz az M6-ost itt nállunk...

Ez a szopás !! nem az orális szex...   :(

Nem elérhető gzax

  • Jedi Mester Moderátor
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 4748
  • Noszmüller Gábor Madocsa & Paks ;-)
Re:Politika avagy szabad száj!
« Válasz #39 Dátum: 2010. Május 31. - 20:31:08 »
Az volt mert most jöttem meg a másodállásból az éjjel meg nem sok idő jutott alvásra.

Üdv:Noszmüller  Gábor  +36 20/345-10-74
Spectrum DX7

3del

  • Vendég
Re:Politika avagy szabad száj!
« Válasz #40 Dátum: 2010. Május 31. - 20:32:26 »
Egész hétre ezt mondják!
Kitartást kívánok! :-[

Nem elérhető Péter

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 817
Re:Politika avagy szabad száj!
« Válasz #41 Dátum: 2010. Május 31. - 22:51:58 »
Avagy szabad száj! És kicsit meggondolatlan. Akár céltáblát is tűzhettem volna magamra.
Kimondtam és vissza nem szívom!
Nagyot nöttél a szememben és nem csak Te hanem mások is itt a forumon (nem irok neveket mert ha véletlenül  kifelejtek egy-két nevet és kellemetlen lenne)
Egyébként  a metszett vajonkik nagy öngolt löttek a segélyflotta megtámadásával.

Nem elérhető gzax

  • Jedi Mester Moderátor
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 4748
  • Noszmüller Gábor Madocsa & Paks ;-)
Re:Politika avagy szabad száj!
« Válasz #42 Dátum: 2010. Június 01. - 09:17:07 »
Egész hétre ezt mondják!
Kitartást kívánok! :-[


Egy két évtizeddel ezelőtt biztosan azt mondtuk voltna, hogy "azok a rohadt Ruszik ezt is elqrták"
 ;D ;D ;D

Üdv:Noszmüller  Gábor  +36 20/345-10-74
Spectrum DX7

Nem elérhető Tettike

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 890
Re:Politika avagy szabad száj!
« Válasz #43 Dátum: 2010. Június 02. - 20:05:25 »
Ehhez én nem tudok hozzá szólni, de biztos igazatok van mert a fater is mindig ezeket mondja!  ;D

Tettike
Az ég a bátraké!

Nem elérhető gzax

  • Jedi Mester Moderátor
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 4748
  • Noszmüller Gábor Madocsa & Paks ;-)
Re:Politika avagy szabad száj!
« Válasz #44 Dátum: 2010. Június 02. - 22:29:46 »
 ;D ;D ;D Lehet az öreged is nyitott szemmel jár  ;D ;D ;D

Üdv:Noszmüller  Gábor  +36 20/345-10-74
Spectrum DX7