Szerző Téma: hobbyking  (Megtekintve 79833 alkalommal)

Nem elérhető gzax

  • Jedi Mester Moderátor
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 4748
  • Noszmüller Gábor Madocsa & Paks ;-)
Re:hobbyking
« Válasz #255 Dátum: 2011. Február 13. - 09:10:56 »
A héten kaptam katalógust HobbyKingéktől...  ;D

Üdv:Noszmüller  Gábor  +36 20/345-10-74
Spectrum DX7

Nem elérhető eduardo

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 702
Re:hobbyking
« Válasz #256 Dátum: 2011. Február 13. - 18:56:35 »
Azt kérni, venni kell,vagy mivel sokat vásárolsz, vagy nem tudom miért, de adják??
Ja és mire jó?
Nem csak azok vannak benne, mint a neten, vagy az érzés, hogy lapozgatod??
II.Kiss Endre

Nem elérhető gzax

  • Jedi Mester Moderátor
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 4748
  • Noszmüller Gábor Madocsa & Paks ;-)
Re:hobbyking
« Válasz #257 Dátum: 2011. Február 13. - 19:00:47 »
Egyenlőre csak annyi történt, hogy regeltem tavaj ilyentájt.
semmi különlegest nem tartalmaz. Minden ott a neten.
Mindössze reklám ! Na meg jólesett hogy gondoltak rám is....  ;D
Biztos nem küldenek mind az 1 milliárd ügyfelüknek....

Üdv:Noszmüller  Gábor  +36 20/345-10-74
Spectrum DX7

Nem elérhető eduardo

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 702
Re:hobbyking
« Válasz #258 Dátum: 2011. Február 14. - 15:04:03 »
Na ez meg a másik ;D
II.Kiss Endre

peti13

  • Vendég
Re:hobbyking
« Válasz #259 Dátum: 2011. Február 14. - 17:13:56 »
Sziasztok! Új vagyok itt a fórumon és a külföldi rendelések terén is :D A kérdésem az lenne, hogy amikor meg akarom rendelni a csomagot, ki lehet választani egy úgynevezett "Customs Declaration" dolgot. Nos, erre nem jöttem rá, hogy mi akar lenni. Ha tud valaki legyen oly' kedves és segítsen. Nagyon köszönöm.
U.I.: Ha valakinek sok ideje van esetleg leírhatná, a teljes rendelés menetét is  :-[ Előre is nagyon köszönöm!

Nem elérhető eduardo

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 702
Re:hobbyking
« Válasz #260 Dátum: 2011. Február 14. - 20:02:02 »
Üdvözlet!
Hát én sem túl régen próbáltam meg rendelni, és itt a fórumon kaptam rengeteg segítséget!!
Ha jól tudom(nekem ezt csinálták) akkor az ott kiválasztott összeg, százaléka a teljes árnak, na tehát az fog megjelenni mind a számlán, mind a csomagon,vagy valami ilyesmi!
Ha nem haladod meg a 170$-t akkor tulajdonképpen nincs jelentősége, mert az alatt nem vám köteles, de ha felé mész, akkor célszerű olyan értéket, mondjuk a 33% -ot kiválasztani, ami alatta van ennek az összegnek!
Vásárlás: Én személy szerint nagyon be voltam tojva a rendeléstől, de nem nagy valami!
1. Regisztrálsz
2.Telepakolod a kosarad, figyelj, hogy raktáron legyen, mert különben várnod kell!
   figyelj arra is hogy melyik raktár mert különbözőből külön postaköltség azt a termék nevében találod feltüntetve pl DE Warenhouse
Akkor az a német szálláson van! 10KG-IG VALAMI 23$ NÉMETBŐL A gls ARÁNYLAG GYORS POSTA, MEGÉRI ELGONDOLKODNI, DE VIGYÁZZ MERT A NÉMET LERAKATBAN DRÁGÁBBAK A CUCCOK!
3.Buy now vagy mi ott alul :) is ha már be vagy jelentkezve kitölti a helyeket, de te is kitöltheted, ha nem töltötte ki, ettől függetlenül be kell jelentkezni!!
  continue
4.itt kiválasztod a neked megfelelő szállítási módot:-Ems gyors de nagyon drága, viszont itt meghaladhatod a többinél azt hiszem 3300mAh-s limitet az aksiknál!
                                                                              -Air Parcel (HUNGARY) ez egy olyan szállítási mód, amikor kapsz egy kódot, és azon hellyel közzel a házadig végig tudod követni a csomagod!
                                                                              -International (Registered) Air Mail ez a legolcsóbb, nekem ezzel sincs bajom hamarabb megjött, mint az Air Parceles

Ezek után kiválasztod, hogy a teljes ár hány %-a legyen feltüntetve, mint ahogy már írtam
meg hogy mi ként küldjék, játék hobbi alkatrész... ez ízlés kérdése
Fizetési metódus, amikor is kiválasztod a neked legmegfelelőbb formát. én nekem nincs PayPal-om, se semmim csak Visaval tudtam vásárolni,így  csak arról tudok nyilatkozni!
Ez után TOVÁBB és ha visara, vagy mastercardra mentél, akkor egyből bedobja azt az ablakot, ahol a kártya adatait kell beírnod!
Pl:Order ID:   2002085469
Amount:   110.57
Name on card:    Visa Elektric
Credit Card Number   456-453-143-1254
Card Type:   Visa, de azt hiszem ezt kitöltui
Security Code:    ez ha jól tudom, akkor a hátlapon található 2 utolsó számjegy
   
Expiry ez meg hogy mikor jár le


ezek után a Your Account menüpontban  középen elvileg lesz egy csomag számmal, és az lesz odaírva, hogy valami Pending, meg hasonlók, ha un... akkor valami nem ok!
Ezt a neved alatt a Check menüben tudod törölni(ha nem jó) és ott ha a csomag számára kattintassz átfogó képet kapsz a számláról, és ha úgy kérted a szállítást, akkor a csomagod helyéről!
Röviden ennyi ;D
NYugodtan javítsatok, ha nem így van valami!


Sok sikert


Szép időt, jó repülést!ui: Bocs a helyesírási hibákért(tanulnom kellene, ls akkor nem lennének, de akkor most nem írhatnám ezt a levelet sem, mert most is azt kellene, és siettem ;D)
II.Kiss Endre

peti13

  • Vendég
Re:hobbyking
« Válasz #261 Dátum: 2011. Február 15. - 17:02:31 »
Köszönöm a segítséget! Nagyon jól jött :)

Nem elérhető eduardo

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 702
Re:hobbyking
« Válasz #262 Dátum: 2011. Február 15. - 19:16:07 »
Nincs mit, nekem is rengeteget segítettek, így próbálom a többieket kicsit mentesíteni az írás alól ;D
II.Kiss Endre

peti13

  • Vendég
Re:hobbyking
« Válasz #263 Dátum: 2011. Február 15. - 19:54:06 »
Okés :D Lassan összeáll a lista. Egy repülőt akarok összerakni. :D Esetleg, ha valaki rendelne mostanság akkor szívesen megosztanám vele a szállítási költségeket, mert az a 6000 HUF elég borsos, de ha fele-fele megosztom valakivel akkor a 3000-et már jobban elviselem :D

Nem elérhető eduardo

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 702
Re:hobbyking
« Válasz #264 Dátum: 2011. Február 15. - 21:51:00 »
Hát igen, mi is 3-an rendeltünk, csak hát ott is volt 3 távirányító 1-1kg nekem meg a sok kis apróság, kb 1kg az egész, és a szálítást meg csak 1/3-olni kell, és hát kiderült, hogy ha 3-an rendelünk, nem lesz túl sokkal olcsóbb a szállítás, mert elég szorosak a kg limitek, így nem sok üres luk marad, ennek akkor lenne értelme, ha mondjuk valami egy csomag zsínért rendelni, ami 9g, és akkor még valakinek beleférne egy motor is akár a 100g-ba ;)
Lehet hogy túl bonyolultan írtam túl hülyeséget :-\

Mind1 ha valamit ki bírsz hámozni belőle, akkor az már haladás!!
II.Kiss Endre

peti13

  • Vendég
Re:hobbyking
« Válasz #265 Dátum: 2011. Február 16. - 17:06:06 »
Értem én a lényeget :D Hát igen nekem is több mint 1.5 kg lett :S Csak én azért szeretném főleg közösbe mert akkor rátukmálnám a rendelést mert én nehezen tudom megoldani :D (bankkártyám sincs) Szóval várom a jelentkezőket  ;D ;D

Nem elérhető eduardo

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 702
Re:hobbyking
« Válasz #266 Dátum: 2011. Február 16. - 18:23:57 »
Én valószínűleg fogok valamikor rendelni úgy március eleje felé!
Itt tőlünk kb 3-an, ha gondolod becsatlakozhatsz,de nem tudom megéri-e, mert úgy még az itthoni posta is kb 1000-1500ft, de ha neked jó, akkor majd szólj rám!
II.Kiss Endre

peti13

  • Vendég
Re:hobbyking
« Válasz #267 Dátum: 2011. Február 17. - 14:43:20 »
Hát az úgy még mindig csak 4000-4500 ami olcsóbb mint a 6000 :D Csak az a kérdés hogy a többiek mikor rendelnek mert én már szeretném megrendelni.

Nem elérhető eduardo

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 702
Re:hobbyking
« Válasz #268 Dátum: 2011. Február 17. - 19:29:25 »
Már mint nálunk a többiek, vagy itt a fórumon a többiek, mert nálunk egyszerre rendelünk ;)
 Nem olyan sok idő az, de te tudod :D
II.Kiss Endre

Nem elérhető pittyu2

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 695
Re:hobbyking
« Válasz #269 Dátum: 2011. Február 17. - 21:10:29 »
Ma pozitívan  csalódtam a Ho.. y Kingben , ugyanis 02. 10 .én feladott rendelés ma 17.én megérkezett