Rc modell repülőgépek > Csupaszárnyak

1200-as Csupa

<< < (2/5) > >>

Tapsi:
Hello.
Tapasztaltabb szakértők tanácsát szeretném kérni egy 1200mm-es csupaszárny átalakításával kapcsolatban.
Konkrétan a motort helyezném kb. 6-7 cm-el feljebb, azért, hogy járó motorral is el tudjam dobni az összes ujjam megtartásával.
Kezdő lévén kicsit nehezen kanalazom össze start után a gépet. Láttam már ilyen megoldást, de néhány jótanács jól jönne.
Eléggé megváltoznának a gép tulajdonságai. Ezeket a motor fel-le elhuzatásával, magassági trimmel ki lehet-e kompenzálni?
Előre is köszönöm!

BK_Attis:
Szia Tapsi!

Próbáltad már álló motorral eldobni?  ;D ;D ;D
Nem akarok szívózni de, Én így szoktam.  ::) ::) ::)

Tapsi:
Hello.
Tudom, sokan szokták még így szokni. Igen próbáltuk már álló motorral eldobni, konkrétan a fiam. Nem vagyok még elég gyors a gép irányításához, ezért lenne könnyebb járó motorral startolni.
Egyébként érdekel a probléma és meg is fogom csinálni, hiszen a jó repülőkhöz sok sok elméleti tudáson és, vagy rengeteg roncson keresztül vezet az út.
Én ez utóbbit szeretném csökkenteni az előző javára, ezért inkább kérdezek, hiszen az nem szégyen.
Szóval, szerinted hogyan érdemes megcsinálni?

BK_Attis:
Ha minden áron átalakítás mellett döntesz, akkor csináld meg úgy mint én a Wing Dragonnál.
A mostani motor felfogatáshoz csavarozz egy rétegelt lemezt motor tartónak.
Mivel a dőlés szögeken nem változtattál így a motor elhúzatás marad.
De, az igazsághoz az hozzá tartozik 5cm-nél nagyobb toldást már nem tudsz belerakni mert a motor eltekeri.

gzax:
Hű de faint propod van !  :D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése