Szerző Téma: Tapasztaltabbak segítsége!  (Megtekintve 5029 alkalommal)

Nem elérhető BK_Attis

  • Lakhely: Sajóörös
  • Jedi Mesterek Mestere
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 19614
  • Élni, Élni hagyni és embernek maradni!
    • Flying Angel
Re:Tapasztaltabbak segítsége!
« Válasz #15 Dátum: 2023. Május 23. - 12:45:43 »
Sajnos, ez a fórum is az enyészeté lesz mint az országos.   :'( :'( :'(

Sziasztok!

Akit még érdekel az RC modellezés gondolom látja mi történik.
Megkérek minden RC modellezést szerető fórum tagot segítsen életben tartani a fórumot!
Sajnálom, kezdek belefáradni, ennyi tellett tőlem....

Sziasztok!

Ez az írás már elég rég született de, még még most is időszerű!  ;) Sajnos.  :'( :'( :'(
Nagyon sok szponzort vesztettünk már el ezért is.  :-\ Természetesen ezek a szponzorok adták nagyon sok RC modellezőnek az ajándékot amit nálunk nyert.  ;)
De, sajnos egyre kevesebb a szponzor és az nyeremény is.  :-[
Azt is tartsátok szem előtt, amit itt a Borsodi RC Modell Fórumon írsz, publikálsz azt mindig megtalálod mert vissza kereshető!  :) Mivel azért még vannak kezdő RC modellezők, Én is arra kérlek benneteket szánjatok egy kis időt a fórumozásra, hogy ezekből az írásokból még sokan megtanulhassanak RC Modellezni!   :) :) :)

Tisztelettel köszönöm!

Üdv.: BK

Sziasztok!

Ne haragudjatok ha bárkit is megsértenék az irományommal de nem sértésnek szánom!
Csak észre vétel.
Nagyon sokat böngészem a fórumot mivel még csak most kezdem, kezdtem a modellezést.
Nekem mostanában az tűnt fel, hogy a régi rutinos modellezők nagyon keveset, vagy egyáltalán nem írogatnak még kérdésekre sem.
Olyan mint ha nem is érdekelné a rutinos régi Modellezőt a fórumot látogató most elkezdő, kezdő vagy haladó modellezők.
Tudom, kérdés nélkül nincs válasz!
De ha valaki még kérdezni sem tud mert nem ért semmit még a modellezéshez?
Vannak gyerekek akik nem mernek kérdezni vagy felnőttek akik már szégyelnek kérdezni.
Azt is látom hogy BK_Attis megpróbál sok mindenbe bele kapni, de mivel ő sem érthet mindenhez így neki is elkel a segítség a fórumon.
Mivel én is szeretek Modellezni és még Borsodi is vagyok így ezt a fórumot magaménak is érzem!
Ti nem így vagytok ezzel?
Azok, akik máshol laknak de regisztráltak azok azért regisztráltak mert szeretnek Modellezni van köztük sok kezdő, de biztos van rutinos róka is.
Minél többen vannak annál jobb a fórum, annál több az info és a tudás mennyiség!

Köszönettel: Tettike

Ui.: Elnézést utólag is mindenkitől aki sértő dolgokat vél felfedezni az irományomban!
Végcél a kék ég vagy? 2,4Ghz/2,4Ghz
Üdv: Krajcz Attila
0670/325-6476
borsodircmodell.info@gmail.com

Nem elérhető fakopacs

  • Kamikáze
  • **
  • Hozzászólások: 63
Re:Tapasztaltabbak segítsége!
« Válasz #16 Dátum: 2023. Május 23. - 16:01:29 »
   
   Remélem nem lesz az enyészeté!Én ha tudom minden nap megnézem bár nem vagyok egy nagy fórumozó.Bízunk a jövőbe!!

Nem elérhető BK_Attis

  • Lakhely: Sajóörös
  • Jedi Mesterek Mestere
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 19614
  • Élni, Élni hagyni és embernek maradni!
    • Flying Angel
Re:Tapasztaltabbak segítsége!
« Válasz #17 Dátum: 2023. Május 25. - 07:16:18 »
   
   Remélem nem lesz az enyészeté!Én ha tudom minden nap megnézem bár nem vagyok egy nagy fórumozó.Bízunk a jövőbe!!

Úgy legyen!
Végcél a kék ég vagy? 2,4Ghz/2,4Ghz
Üdv: Krajcz Attila
0670/325-6476
borsodircmodell.info@gmail.com

Nem elérhető BK_Attis

  • Lakhely: Sajóörös
  • Jedi Mesterek Mestere
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 19614
  • Élni, Élni hagyni és embernek maradni!
    • Flying Angel
Re:Tapasztaltabbak segítsége!
« Válasz #18 Dátum: 2023. November 04. - 18:42:44 »
Sajnos, ez a fórum is az enyészeté lesz mint az országos.   :'( :'( :'(

Sziasztok!

Akit még érdekel az RC modellezés gondolom látja mi történik.
Megkérek minden RC modellezést szerető fórum tagot segítsen életben tartani a fórumot!
Sajnálom, kezdek belefáradni, ennyi tellett tőlem....

Sziasztok!

Ez az írás már elég rég született de, még még most is időszerű!  ;) Sajnos.  :'( :'( :'(
Nagyon sok szponzort vesztettünk már el ezért is.  :-\ Természetesen ezek a szponzorok adták nagyon sok RC modellezőnek az ajándékot amit nálunk nyert.  ;)
De, sajnos egyre kevesebb a szponzor és az nyeremény is.  :-[
Azt is tartsátok szem előtt, amit itt a Borsodi RC Modell Fórumon írsz, publikálsz azt mindig megtalálod mert vissza kereshető!  :) Mivel azért még vannak kezdő RC modellezők, Én is arra kérlek benneteket szánjatok egy kis időt a fórumozásra, hogy ezekből az írásokból még sokan megtanulhassanak RC Modellezni!   :) :) :)

Tisztelettel köszönöm!

Üdv.: BK

Sziasztok!

Ne haragudjatok ha bárkit is megsértenék az irományommal de nem sértésnek szánom!
Csak észre vétel.
Nagyon sokat böngészem a fórumot mivel még csak most kezdem, kezdtem a modellezést.
Nekem mostanában az tűnt fel, hogy a régi rutinos modellezők nagyon keveset, vagy egyáltalán nem írogatnak még kérdésekre sem.
Olyan mint ha nem is érdekelné a rutinos régi Modellezőt a fórumot látogató most elkezdő, kezdő vagy haladó modellezők.
Tudom, kérdés nélkül nincs válasz!
De ha valaki még kérdezni sem tud mert nem ért semmit még a modellezéshez?
Vannak gyerekek akik nem mernek kérdezni vagy felnőttek akik már szégyelnek kérdezni.
Azt is látom hogy BK_Attis megpróbál sok mindenbe bele kapni, de mivel ő sem érthet mindenhez így neki is elkel a segítség a fórumon.
Mivel én is szeretek Modellezni és még Borsodi is vagyok így ezt a fórumot magaménak is érzem!
Ti nem így vagytok ezzel?
Azok, akik máshol laknak de regisztráltak azok azért regisztráltak mert szeretnek Modellezni van köztük sok kezdő, de biztos van rutinos róka is.
Minél többen vannak annál jobb a fórum, annál több az info és a tudás mennyiség!

Köszönettel: Tettike

Ui.: Elnézést utólag is mindenkitől aki sértő dolgokat vél felfedezni az irományomban!
Végcél a kék ég vagy? 2,4Ghz/2,4Ghz
Üdv: Krajcz Attila
0670/325-6476
borsodircmodell.info@gmail.com

Nem elérhető vadász

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 1069
  • Lakhely:Kengyel
Re:Tapasztaltabbak segítsége!
« Válasz #19 Dátum: 2023. November 04. - 20:35:50 »
"Vannak gyerekek akik nem mernek kérdezni vagy felnőttek akik már szégyelnek kérdezni.
Azt is látom hogy BK_Attis megpróbál sok mindenbe bele kapni, de mivel ő sem érthet mindenhez így neki is elkel a segítség a fórumon. "

BK Attis mindenhez IS ért, főleg itt a fórumon!
Még nem tudtam olyat kérdezni, amire előbb- utóbb ne adott volna választ. Amit ezúton is köszönök!!

Üdv:Vadász
Canary sport-40, Curare, Park Master, Ultron, Yak-54, S-bach, GS Racing, Phoenix 2000, Zephyr