Autómodellezés > Drift Elektromos autók

Road Runner Drift Team Hajdúszoboszlai Drifterek !

(1/15) > >>

Bárándi Buggys:
Üdv Modellezőtársak !
Azért nyitottam ezt a topikot mert én először off-road autóval kezdtem csak sajna némi problémák adódtak az autózási lehetőséggel ézrt feladtam ezt az ágat !
Már régebben érdekelt a jelenlegi ág az rc drift és ugygondoltam,hogy ki is próbálom nagy felindulásomban a buggymat eladtam és helyette vettem 2 db drift autót !
Hosszas keresgélés után rátaláltam egy olyan magyarországi honlapra ahol rc drifterek beszélik , hogy  hol és mikor csapatnak a srácok és leltem egy olyan topikot ahol az volt a cím , hogy Hajúszoboszlai és Debreceni drifterek itt meg ismerkedtem egy pár sráccal akik helyileg Szoboszlón laknak elhívtak és bemutatták , hogy mi is ez a rc drift !
Akit érdekel ez az ág a modellezésben az nyugodtan írjon ide és bővebb infót tudok adni !
Üdv Bárándi Buggys !
Road Runner Drift Team

gzax:
Jó név választás!  :D

BaluGTV:
Jó hogy felbukkant a Drift téma itt is!  ;)

Bárándi kolléga! Milyen autóval tolod a driftet?

gzax:
Nem bánnáh ha leírná valaki ide a téma elejére hogy ne kelljen keresgeni:
Mi is a lényege egy drift járgánynak, mire is kell odafigyelni, építés, stb.  ;)

gzax:

--- Idézet ---SZIA BÁRÁNDI BUGGYS!
Érdekele a drift, és hallottam te ebben profi vagy!
Ebben kérném a segítségedet.Milyen autót vegyek?
A kezdéshez kapcsolódó jótanácsok ,stb...
Válaszod köszönöm!
--- Idézet vége ---


--- Idézet ---Üdv Puma  !
Én mikor el kezdtem a driftet akkor vettem 2db tamya tt-01 tipusú elektromos autót utánna a drifterek tancsát kérve el kezdtem fel készíteni a kocskat driftre !
Szerencsére nem sok dolog kell ahoz hogy driftre kész legyen az auto először is le kell zárni a hátsó difit vattával célszerű mert az könnyen oldhato !
Miután meg untam az egyik tt-01 el cseréltem egy xray t1 tipusú kocsira na az a kocsi amit nagyon alyánlok drfitre full carban az egész kocsi alu telól ékszíly hajtás minden fém rajta nem ugy mint a tt-01 az tök műanyag !
Na szóval én a tt-01 alyánlom mert meg van minden hozzá itthon ami kell utánna meg amit a pénztárcát enged !
Bármi kérdésedvan vegyél fel msnre !
Üdv Geri
--- Idézet vége ---

Valami ilyesmire csak  kicsit kifejtősebben gondoltam...

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése