Szerző Téma: Milyen ez a vevő?  (Megtekintve 781 alkalommal)

Nem elérhető csiri67

  • Midikloriád
  • *
  • Hozzászólások: 7
Milyen ez a vevő?
« Dátum: 2011. Január 20. - 11:06:28 »
Sziasztok valaki tudna segíteni ? Van egy ilyen vevőm de nem tudom a tipusát
ezt 35Mhz es nek kaptam és szeretném megtudni milyen kristály való bele
ha nekem nem jó akkor csere alapot fog képezni egy corona rd 620 4c vevőre

http://www.kephost.com/view3.php?filename=rgd19wav1kl18awny7j2.jpg


http://www.kephost.com/view3.php?filename=p0ync7iroxum7j9hlmn1.jpg
A segítséget köszönö  Ferenc.

Nem elérhető Pintyoke

  • Jedi moderátor
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 1167
  • Budapest M5-M0 KÖRNYÉKE
Re:Milyen ez a vevő?
« Válasz #1 Dátum: 2011. Január 20. - 12:37:08 »
Sziasztok valaki tudna segíteni ? Van egy ilyen vevőm de nem tudom a tipusát
ezt 35Mhz es nek kaptam és szeretném megtudni milyen kristály való bele
ha nekem nem jó akkor csere alapot fog képezni egy corona rd 620 4c vevőre

http://www.kephost.com/view3.php?filename=rgd19wav1kl18awny7j2.jpg


http://www.kephost.com/view3.php?filename=p0ync7iroxum7j9hlmn1.jpg
A segítséget köszönö  Ferenc.

Bocs de az eladási topikba is feltetted és ott válaszoltam a kérdésedre.. :-)

EZ lesz!!!!! :

Новая 6-ти канальная пропорциональная аппаратура радиоуправления QT6AH разработана для управления моделями самолетов, планеров, электро-вертолетов. Имеет радиус действия порядка 1500м.
В QT6AH добавлены полезные функции:
- возможность переключения реверса рулевых машинок на все 6 каналов и механические триммера по всем координатам управления,
- возможность микширования 1-го и 2-го каналов,
- на каналах 1, 2 и 4 - переключатели двойного расхода,
- переключатель режимов полета (NOR-3D),
- переключатель САМОЛЕТ-ВЕРТОЛЕТ,
- режим тренера (передатчик может быть использован в режиме тренер, как в роли тренера так и в роли ученика. В качестве тренерского или ученического передатчика может быть использован любой передатчик для подключения.),
- индикатор заряда батарей.
Передатчик QT6AH комплектуется синтезаторным ВЧ-модулем для подстройки по частотам 27, 29, 35, 36, 40, 41, 50, 60, 72, 75 МГц

Az új 6-csatornás proporcionális rádiós berendezés QT6AH kidolgozott ellenőrzési modell repülőgépek, vitorlázók, elektromos helikopterek.  Van egy sugara körülbelül 1500.
A QT6AH ki hasznos funkciók:
- Az a képesség, hogy kapcsolja szervó visszanyitás mind a 6 csatornát és mechanikai vágókészülék egész koordinátáit ellenőrzés
- Az a lehetőség, keverés az 1. és 2. csatorna
- A csatorna 1, 2 és 4 - Dual Rate kapcsoló,
- Kapcsolja repülési mód (NOR-3D),
- Kapcsoló-REPÜLŐ HELIKOPTER,
- Coach módban (adó lehet az üzemmódban a kocsi, mint tréner és mint egy diák. Mivel a kocsi és a diák az adó lehet bármely adó a kapcsolatot.)
- Akkumulátor teljesítmény.
A jeladó van szerelve QT6AH szinti RF modul beállításához a frekvenciák 27, 29, 35, 36, 40, 41, 50, 60, 72, 75 MHz

A készlet tartalma hardver QT6AH: 6 csatornás adó egy behúzható antenna csatlakozó kábel edző / tanuló dugó a töltő, 6-csatornás vevő, kvarc adó és a vevő, RF modul erősítő (RF trimmer szintézis. Modulus), kábel  kapcsolódni egy számítógépet (FMS szimulátor), CD-ROM FMS szimulátor, használati utasítás.


EZ lesz!!!!! :

Новая 6-ти канальная пропорциональная аппаратура радиоуправления QT6AH разработана для управления моделями самолетов, планеров, электро-вертолетов. Имеет радиус действия порядка 1500м.
В QT6AH добавлены полезные функции:
- возможность переключения реверса рулевых машинок на все 6 каналов и механические триммера по всем координатам управления,
- возможность микширования 1-го и 2-го каналов,
- на каналах 1, 2 и 4 - переключатели двойного расхода,
- переключатель режимов полета (NOR-3D),
- переключатель САМОЛЕТ-ВЕРТОЛЕТ,
- режим тренера (передатчик может быть использован в режиме тренер, как в роли тренера так и в роли ученика. В качестве тренерского или ученического передатчика может быть использован любой передатчик для подключения.),
- индикатор заряда батарей.
Передатчик QT6AH комплектуется синтезаторным ВЧ-модулем для подстройки по частотам 27, 29, 35, 36, 40, 41, 50, 60, 72, 75 МГц

Az új 6-csatornás proporcionális rádiós berendezés QT6AH kidolgozott ellenőrzési modell repülőgépek, vitorlázók, elektromos helikopterek.  Van egy sugara körülbelül 1500.
A QT6AH ki hasznos funkciók:
- Az a képesség, hogy kapcsolja szervó visszanyitás mind a 6 csatornát és mechanikai vágókészülék egész koordinátáit ellenőrzés
- Az a lehetőség, keverés az 1. és 2. csatorna
- A csatorna 1, 2 és 4 - Dual Rate kapcsoló,
- Kapcsolja repülési mód (NOR-3D),
- Kapcsoló-REPÜLŐ HELIKOPTER,
- Coach módban (adó lehet az üzemmódban a kocsi, mint tréner és mint egy diák. Mivel a kocsi és a diák az adó lehet bármely adó a kapcsolatot.)
- Akkumulátor teljesítmény.
A jeladó van szerelve QT6AH szinti RF modul beállításához a frekvenciák 27, 29, 35, 36, 40, 41, 50, 60, 72, 75 MHz

A készlet tartalma hardver QT6AH: 6 csatornás adó egy behúzható antenna csatlakozó kábel edző / tanuló dugó a töltő, 6-csatornás vevő, kvarc adó és a vevő, RF modul erősítő (RF trimmer szintézis. Modulus), kábel  kapcsolódni egy számítógépet (FMS szimulátor), CD-ROM FMS szimulátor, használati utasítás.



http://forum.modelka.com.ua/index.php?s=02aa2315c6e0edb1efa23e746e6c6dd1&app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=930