Szerző Téma: nem rc dolgok adok-veszek  (Megtekintve 4219 alkalommal)

Nem elérhető szarkazdr

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 403
Re:nem rc dolgok adok-veszek
« Válasz #60 Dátum: 2013. Április 15. - 01:36:29 »
A működéséről készített videó


http://youtu.be/2eZLfeEFREg

http://youtu.be/U0L3hwmFawE



Nem elérhető szarkazdr

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 403
Re:nem rc dolgok adok-veszek
« Válasz #61 Dátum: 2013. Április 16. - 14:28:49 »
Tisztelettel Űdvőzöllek Benneteket !

Ezúton hirdetném meg, eladásra, szeretett autós multimédiás 2 dines fejegységet, mely hűségesen szolgált engem 1.5 éven át, de egy magasabb kategóriájú készülék kerűlt beépítésre a helyére.
A készűlék karcmentes, még fóliás.
Az árat igen barátira szabtam , legyen 70.000 Ft.
Képeket és eg saját videót csak később tudok feltölteni, de egy linket
feltennék, a specifikációjáról.
A link helyéről lett vásárolva , és az általuk megnevezett szakműhelyben beszerelve.
A kiszerelését már eg miskolci szakműhely végezte


http://www.automultimedia.info/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=20&category_id=20&option=com_virtuemart&Itemid=1


Köszönöm, hogy elolvastátok !



Up    :)


Nem elérhető szarkazdr

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 403
Re:nem rc dolgok adok-veszek
« Válasz #62 Dátum: 2013. Április 17. - 01:12:42 »
Up      :)


Nem elérhető szarkazdr

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 403
Re:nem rc dolgok adok-veszek
« Válasz #63 Dátum: 2013. Április 19. - 11:36:03 »
csak tessék tessék :)

Up

Nem elérhető szarkazdr

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 403
Re:nem rc dolgok adok-veszek
« Válasz #64 Dátum: 2013. Április 21. - 01:17:10 »
Up    :)

Nem elérhető szarkazdr

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 403
Re:nem rc dolgok adok-veszek
« Válasz #65 Dátum: 2013. Május 05. - 00:59:09 »
Tisztelettel Űdvőzöllek Benneteket !

Ezúton hirdetném meg, eladásra, szeretett autós multimédiás 2 dines fejegységet, mely hűségesen szolgált engem 1.5 éven át, de egy magasabb kategóriájú készülék kerűlt beépítésre a helyére.
A készűlék karcmentes, még fóliás.
Az árat igen barátira szabtam , legyen 70.000 Ft.
Képeket és eg saját videót csak később tudok feltölteni, de egy linket
feltennék, a specifikációjáról.
A link helyéről lett vásárolva , és az általuk megnevezett szakműhelyben beszerelve.
A kiszerelését már eg miskolci szakműhely végezte

http://www.automultimedia.info/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=20&category_id=20&option=com_virtuemart&Itemid=1


Köszönöm, hogy elolvastátok !



Legyen ebből is árengedmény  , új ára 65.000ft( !!!)  :)
egy hétig  , utánna visszaáll az előzőre.
 :)



Nem elérhető szarkazdr

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 403
Re:nem rc dolgok adok-veszek
« Válasz #66 Dátum: 2013. Május 26. - 02:35:01 »
Eladóvá vált Kedvelt, gyári dokkolható billentyűzettel ellátott Asus Transzformer's prime Tf 201 32 Gb Táblagépem !

A készüléket tavaly februárban vettem, így már letelt az egy éves jótállása. Azonban hiba mentesen működik mind a dokkolható billentyűzete
minden funkciójával és maga a táblagép is melynek gorilla glass kijelzője kristálytiszta képet ad és telsejsen karcmentes./  lásd mellékelt képek /
A Tábla gépen az android legújabb verziója fut, a Tegra 3 processzor 4 magja gondoskodik az igen gyors működésről, amihez mind a tablet 10.1 col
méretű kijelzője mögé elrejtett, mind pedig a dokkolható billentyűzete alatt dolgozó 4000mah-s akkumulátor ad kellő energiát ;amivel saját
tapasztalatom szerint kb. 14 órát lehet  folyamatosan dolgozni/ már aki bírja eddig egyhuzamban /.
Amennyiben a készüléket dokkoló egységével együtt standby módban félretesszük/ feltéve ha az energiatakarékos üzemmód be van kapcsolva / 2-3 hétig is kibírja a teljes lemerülés nélkül.
A gép ennek ellenére nagyon vékony és könnyű !!!

Pontos specifikáció talalható az alábbi linkeken :

http://www.asus.com/Tablets_Mobile/Eee_Pad_Transformer_Prime_TF201/
http://www.asus.com/Tablets_Mobile/Eee_Pad_Transformer_Prime_TF201/#specifications



A géphez adok még - természetesen  a hozzáadott elegáns tároló dobozon,  töltőn, valamint speciális tölő/szinkronizáló kábelen kívűl - egy elegáns szavacsos cipzáros tartót,
valamint egy 32 Gb-os micro SD kártyát is ezzel a tárhelye már 64 Gb-ra nő !!!! A készüléken sok előre - valamint általam utólag is telepített -  program van, amelyeket
kívánság szerint lehet természetsen törölni is amennyiben nincs rá szükség ( kivétel természetesen a gyárilag fontos alkalmazások ) .
A személyes programokat, beállításokat, leveles ládákat természetesen törlöm.
A készüléket én főleg  szakmámmal összefüggésben használtam -  nem játékra (!!!) -  egy bizonyos programon keresztűl, s mivel igen vékony így szügség szerint
a billentyűzetével, de gyakran csak a tábla részét használva vittem magammal, mindig bélelt táskában, vagy a fentebb említett szivacsos védő tartóban,
ezért megkímélt az állapota.
 
 Fényképek :






A készülék új ára a vásárlásakor több mint 200.000 forint volt (!), ez jelezte , hogy az Asus cég adott elsőként ki ilyen típusú komoly táblagépet,
melyhez billentyűzet is jár, valamint a rendkívűl nagy üzemidő is háttérbe szorította a vetélytársait.
Meg merem kockáztatni, hogy üzemidőben most sem igen akad legyőzője.
A készülék esztétikailag nagyon szép állapotban van. A teljes külsejét  különlegesen szálcsiszolt,  igen halvány árnyalatú lilás színű aluminium borítja,
mely még ellenálóbbá és masszívvá teszi !!!
A claviaturát és a funkciógombokat tartalmazó dokkoló alján lehet találni egy két kisebb karcolást, de ez nem feltünű és nem rontja a használhatóságát,
vagy az értékét.

Tekintve azonban, hogy a piacot rendkívűl elárasztották különféle igen olcsó / nem feltétlenűl jó minőségű / tablet gépekkel, ezért az interneten is  még fellelhető
adatok szerint az eszköz árát a dokkoló egységével és a fent leírtakkal együtt igen kedvező 130.000 ft- ban határozom meg !

Tisztelettel kérem , hogy lehetőleg csak komoly szándék esetén érdeklődjetek.
Ezen esetben azonban a korrekt hozzáálás függvényében úgy gondolom lehetőség nyílhat némi ár alkura is.

Köszönöm , hogy elolvastátok a hirdetésemet !







Nem elérhető szarkazdr

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 403
Re:nem rc dolgok adok-veszek
« Válasz #67 Dátum: 2013. Május 27. - 13:40:26 »
Tisztelettel Üdvözöllek Benneteket !

Szeretnék módosítani a hirdetésemen :
A készüléken még VAN  GARANCIA !!!!!
MIVEL AZ ASUS  2  ÉV garanciát ad !!!!!!!!!!!!
Tehát JÖVŐ ÉV FEBRUÁRJÁIG MÉG GARANCIÁLIS !!!!!!


Köszönöm, hogy elolvastátok !


Nem elérhető szarkazdr

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 403
Re:nem rc dolgok adok-veszek
« Válasz #68 Dátum: 2013. Május 28. - 04:34:50 »
Legyen egy kis kedvcsináló kedvezmény :  Az új ára  125.000huf    :)


Nem elérhető szarkazdr

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 403
Re:nem rc dolgok adok-veszek
« Válasz #69 Dátum: 2013. Május 29. - 15:10:33 »
Up :)

Nem elérhető szarkazdr

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 403
Re:nem rc dolgok adok-veszek
« Válasz #70 Dátum: 2013. Június 04. - 01:24:12 »
Tisztelettel Űdvőzöllek Benneteket !

Ezúton hirdetném meg, eladásra, szeretett autós multimédiás 2 dines fejegységet, mely hűségesen szolgált engem 1.5 éven át, de egy magasabb kategóriájú készülék kerűlt beépítésre a helyére.
A készűlék karcmentes, még fóliás.
Az árat igen barátira szabtam , legyen 70.000 Ft.
Képeket és eg saját videót csak később tudok feltölteni, de egy linket
feltennék, a specifikációjáról.
A link helyéről lett vásárolva , és az általuk megnevezett szakműhelyben beszerelve.
A kiszerelését már eg miskolci szakműhely végezte

http://www.automultimedia.info/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=20&category_id=20&option=com_virtuemart&Itemid=1


Köszönöm, hogy elolvastátok !



Legyen ebből is árengedmény  , új ára 65.000ft( !!!)  :)
egy hétig  , utánna visszaáll az előzőre.
 :)


Szervusztok !

Úgy döntöttem legyen az ára 65.000 Ft  és   ha postázni kell annak a felét is állom.  Lehet, hogy túl lágy szívű vagyok  ::) :D
 up :)

Nem elérhető szarkazdr

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 403
Re:nem rc dolgok adok-veszek
« Válasz #71 Dátum: 2013. Június 04. - 01:41:42 »
Eladóvá vált Kedvelt, gyári dokkolható billentyűzettel ellátott Asus Transzformer's prime Tf 201 32 Gb Táblagépem !

A készüléket tavaly februárban vettem, így már letelt az egy éves jótállása. Azonban hiba mentesen működik mind a dokkolható billentyűzete
minden funkciójával és maga a táblagép is melynek gorilla glass kijelzője kristálytiszta képet ad és telsejsen karcmentes./  lásd mellékelt képek /
A Tábla gépen az android legújabb verziója fut, a Tegra 3 processzor 4 magja gondoskodik az igen gyors működésről, amihez mind a tablet 10.1 col
méretű kijelzője mögé elrejtett, mind pedig a dokkolható billentyűzete alatt dolgozó 4000mah-s akkumulátor ad kellő energiát ;amivel saját
tapasztalatom szerint kb. 14 órát lehet  folyamatosan dolgozni/ már aki bírja eddig egyhuzamban /.
Amennyiben a készüléket dokkoló egységével együtt standby módban félretesszük/ feltéve ha az energiatakarékos üzemmód be van kapcsolva / 2-3 hétig is kibírja a teljes lemerülés nélkül.
A gép ennek ellenére nagyon vékony és könnyű !!!

Pontos specifikáció talalható az alábbi linkeken :

http://www.asus.com/Tablets_Mobile/Eee_Pad_Transformer_Prime_TF201/
http://www.asus.com/Tablets_Mobile/Eee_Pad_Transformer_Prime_TF201/#specifications




A géphez adok még - természetesen  a hozzáadott elegáns tároló dobozon,  töltőn, valamint speciális tölő/szinkronizáló kábelen kívűl - egy elegáns szavacsos cipzáros tartót,
valamint egy 32 Gb-os micro SD kártyát is ezzel a tárhelye már 64 Gb-ra nő !!!! A készüléken sok előre - valamint általam utólag is telepített -  program van, amelyeket
kívánság szerint lehet természetsen törölni is amennyiben nincs rá szükség ( kivétel természetesen a gyárilag fontos alkalmazások ) .
A személyes programokat, beállításokat, leveles ládákat természetesen törlöm.
A készüléket én főleg  szakmámmal összefüggésben használtam -  nem játékra (!!!) -  egy bizonyos programon keresztűl, s mivel igen vékony így szügség szerint
a billentyűzetével, de gyakran csak a tábla részét használva vittem magammal, mindig bélelt táskában, vagy a fentebb említett szivacsos védő tartóban,
ezért megkímélt az állapota.
 
 Fényképek :


A készülék új ára a vásárlásakor több mint 200.000 forint volt (!), ez jelezte , hogy az Asus cég adott elsőként ki ilyen típusú komoly táblagépet,
melyhez billentyűzet is jár, valamint a rendkívűl nagy üzemidő is háttérbe szorította a vetélytársait.
Meg merem kockáztatni, hogy üzemidőben most sem igen akad legyőzője.
A készülék esztétikailag nagyon szép állapotban van. A teljes külsejét  különlegesen szálcsiszolt,  igen halvány árnyalatú lilás színű aluminium borítja,
mely még ellenálóbbá és masszívvá teszi !!!
A claviaturát és a funkciógombokat tartalmazó dokkoló alján lehet találni egy két kisebb karcolást, de ez nem feltünű és nem rontja a használhatóságát,
vagy az értékét.

Tekintve azonban, hogy a piacot rendkívűl elárasztották különféle igen olcsó / nem feltétlenűl jó minőségű / tablet gépekkel, ezért az interneten is  még fellelhető
adatok szerint az eszköz árát a dokkoló egységével és a fent leírtakkal együtt igen kedvező 130.000 ft- ban határozom meg !

Tisztelettel kérem , hogy lehetőleg csak komoly szándék esetén érdeklődjetek.
Ezen esetben azonban a korrekt hozzáálás függvényében úgy gondolom lehetőség nyílhat némi ár alkura is.

Köszönöm , hogy elolvastátok a hirdetésemet !


Ár csökkentés  !!!!!     

Új Ára : 120.000 Ft    !!!!!!!! :D

Up  :D

Nem elérhető szarkazdr

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 403
Re:nem rc dolgok adok-veszek
« Válasz #72 Dátum: 2013. Június 07. - 22:29:18 »
Árengedmény : Az új ára : 110.000 Ft !!!!!!
 
Up ! 
:)

Nem elérhető szarkazdr

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 403
Re:nem rc dolgok adok-veszek
« Válasz #73 Dátum: 2013. Június 17. - 12:11:57 »
up !

 ;)

Nem elérhető szarkazdr

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 403
Re:nem rc dolgok adok-veszek
« Válasz #74 Dátum: 2013. Június 20. - 17:47:53 »
Up !!

 :)