Autómodellezés > Elektromotoros autók

Segítség .! BMW 320 SI WTCC TT-01

(1/5) > >>

Viper93:

 Sziasztok!

 Segítséget szeretnék kérni tőlletek , mert a minap hozzámkerült egy BMW 320 SI WTCC TT-01
 típusú rc autó .
 A problémám pedig a következő lenne , mikor bekapcsolom az autót és a távirányítót , akkor az autó elindul, van amikor hátra és van amikor pedig előre . És csak akkor áll meg , ha a távirányítón előre vagy hátra nyomom . És sokszor azt is csinálja, mikor elindítom és megyek vele pár kört és kb: 10 mp-re megállok egyhelyben akkor hirtelen hátrafelé indul el teljes sebességgel . De viszont , amikor megyek vele akkor hátrafelé nem tudok vele menni , hiába nyomom hátrafelé akkor csak megáll .
 Aki ért hozzá , és tud nekem segíteni annak előre is köszi.

feroguru:
Újonnan vásároltad ? Szabályzó , motor ?  ::)

feroguru:
A vevőbe helyükre vannak dugdosva a kábelek ? ::)

Viper93:
Nem újjonan vásároltam az autót , most egy hete vettem használtan ismerősömtől . És minden kábel a helyén van , de viszont egy 20 perces menet után a motor teljesen forró . Ez gondolom nagy baj lehet  ? Esetleg egy motorcsere lehet megoldaná a problémám ? Vagy mindent ki kellene cserélnem ? ha igen akkor milyen motort és szabályzót lenne érdemes bele tenni ?  Azt nem tudom most milyen szabályz van benne , de ha megmondjátok hol tudom ezt megnézni akkor megmondom milyen , vagy esetleg képet készítsek róla és úgy megtudjátok állapítani milyen ? köszi mindenkinek aki segít nekem .

maci:
Az, hogy a motor 20 perc után forró nem olyan nagy baj, szinte normális. Egy  hűtőborda esetleg egy kis  ventilátorral sokat segíthet rajta.


Az hogy a kocsid néha elindul, az nekem adó-vevő problémának tűnik, bár ennek meg ellentmond, hogy autózni tudsz vele. Azért én ellenőrizném az antennákat

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése