Szerző Téma: WFLY09  (Megtekintve 571 alkalommal)

Nem elérhető ROCKETT

  • Kamikáze
  • **
  • Hozzászólások: 64
WFLY09
« Dátum: 2013. Január 21. - 00:11:25 »
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy nincs valakinek véletlenül egy ilyen rádiónak a magyar nyelvű használati utasítása? ;)
Bármilyen formában érdekelne (pdf, word, jpg, fénymásolat), csak magyar legyen. ;D

Köszönettel,

ROCKETT :)
Tel: 30/290-7197

Nem elérhető szarkazdr

  • Jedi
  • ****
  • Hozzászólások: 403
Re:WFLY09
« Válasz #1 Dátum: 2013. Január 21. - 12:34:32 »
TISZTELETTEL ÜDVÖZÖLLEK !

Nem igazán fogsz találni ehhez a típusú távhoz /  persze leggyakrabban a többi típushoz sem /  magyar használati utasítást , mert a magyarországi boltoknak túl sokba kerülne hivatalosan lefordíttatni a szöveget, ezért ezt nem is teszik meg !!!
Ha meg külföldről vetted akkor meg pláne !
A kínai nem foglakozik a magyar nyelvvel - persze mi sem igazán az övével  :)

Szóval érdemes és sajnos sokszor muszáj  a google fordítóját használnod, de ha nem  akarsz sok halandzsát is olvasni akkor inkább a  szótárt !
Ez van meg a bosszankodás... de mi ezt már megszoktuk mivel lassan már  egy  szál kolbászra, vagy egy még  Magyarországon gyártott májkrémre is csak német vagy angol szöveg kerül, meg szlovák, meg ...stb  magyart  elvétve és az is mikroszkópikus betűnagysággal !!!


Üdvözlettel : szarkazdr

U.I.: De azért itt egy link egy angol manuálról, hátha ennek is hasznát tudod venni :

 http://www.fileden.com/files/2012/2/9/3262131/My%20Documents/WFT09%28S%29II%20English20110120.pdf

Nem elérhető ROCKETT

  • Kamikáze
  • **
  • Hozzászólások: 64
Re:WFLY09
« Válasz #2 Dátum: 2013. Január 23. - 23:43:27 »
Kedves szarkazdr

Köszönöm a link-et.
Sajnos én is ezt tapasztaltam  :-\
Az angollal elboldogulok csak újra bele kell rázódni, de sajnos nincs a fordításra elég időm. :(
Ezt a rádiót lehetett kapni az Rc Pandánál régebben.
Gondoltam hátha valakinek van magyar használati utasítása ehhez a típushoz.
Így magad uram ha szolgád nincs....
Előbb-utóbb hasznos lesz a kínai nyelvtudás az angol mellett itt Magyarországon is.

ROCKETT :)

Tel: 30/290-7197