Rc modell repülőgépek > Sugárhajtóműves, impelleres, tolómotoros gépek

SR-71 Blackbird

<< < (8/8)

minigiant:
Gondoltam feltöltök pár képet, hogy haladok, a töréseket ugyis mindenki szereti :D

Első törés: óriási tulkormányzottság :)



A következő egy tervezési hiba miatt volt a kormánylapáton, a legkeskenyebb részre kapta a legnagyobb nyomást :/ felszállás után egybol elpattant de sikerult letenni ugy, hogy semmi más nem sérult.


Harmadik törés: még mindig egy picit tukormányzott volt, a gázadás is és a kormányzás is de már határozottan javultak a dolgok:


és jelenleg igy néz ki, teljesen kicserétem az orrát, ami a legsérulékenyebb résznek bizonyult :)

BK_Attis:
Szuper lett a javítás! ;)
Hogy érzed, menni fog a repülés vele?  ???
Mennyire sikerűlt kezessé tenni?  ???

minigiant:

--- Idézetet írta: BK_Attis - 2015. Június 23. - 21:37:26 ---Szuper lett a javítás! ;)
Hogy érzed, menni fog a repülés vele?  ???
Mennyire sikerűlt kezessé tenni?  ???

--- Idézet vége ---

Még az uj modositasokkal nem tudtam kiprobalni sajnos de szerintem menni fog, remélem legkozelebb mar egy videot teszek fel :)

minigiant:
ujabb orrtörés(ek)  ;D



meguntam, hogy az orra a legkisebb utéstol kettétörik ezért raktam bele merevítést:



és javitottam mégegy tervezési hibát, ami az "L" alaku kormány volt, a tulkormányzást a legkisebb szervoszög ellenére sem tudtam megszuntetni ezért szétvágtam és beragasztottam fixre:



és ez kb egycsapásra megoldott mindent, rettenetesen jo lett a vezethetoseg szalto, orsó, minden ment de sajnos a leszállás nem sikerült és totálra törtem  :'(



lehet, hogy javitható lett volna de ugy dontottem csinalok egy teljesen ujat:








BK_Attis:
Szia!

Látom nem adod fel! :)
Minden tiszteletem. ;)
Azért csak üzentem a kollégával ha, kell segítek szívesen. :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése