Szerző Téma: Znter 1.5V 1700mAh  (Megtekintve 803 alkalommal)

Nem elérhető vadász

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 1069
  • Lakhely:Kengyel
Znter 1.5V 1700mAh
« Dátum: 2023. Szeptember 03. - 11:52:20 »
Sziasztok!!
Használ valaki ilyen akkumlátort?
Érdemes vele foglalkozni? Az adómba szeretnék, csak nem tudom mennyire megbízható.

https://hobbyking.com/en_us/znter-1-5v-1700mah-usb-rechargeable-aa-lipoly-battery-4pcs.html?___store=en_us
Canary sport-40, Curare, Park Master, Ultron, Yak-54, S-bach, GS Racing, Phoenix 2000, Zephyr

Nem elérhető pittyu2

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 695
Re:Znter 1.5V 1700mAh
« Válasz #1 Dátum: 2023. Szeptember 03. - 19:31:02 »
Szia.Pár kérdés felmerül bennem  az adatok miatt :: Lipoly vagy (li-Po ???? ) Töltéshez csak USB kábel kell (beépített töltő elektronika ??)
 Feszültsége 1,5 Volt - azt meg hogy ??
Legalább 1700mAh írtak az reális lehet . nincs túllihegve.
Nem ehhez az akkuhoz tartozik a téma , de vettem anno  "PKCELL--1.6 Voltos -Ni Zn -akkukat . Az volt ráírva hogy 2500 mWh .
 Azért vettem mert a digitális fényképező gépem pár kép után hisztizett az 1.2 Voltos akkuk miatt.Külön építettem hozzájuk töltőt,de nem hozták a Mh akkuk teljesítményét.
 Érdekelne a téma , mert jó lenne az 1.5 Voltos akku.

Nem elérhető vadász

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 1069
  • Lakhely:Kengyel
Re:Znter 1.5V 1700mAh
« Válasz #2 Dátum: 2023. Szeptember 03. - 19:36:37 »
A Znter akkumulátorcsalád a Li-polimer akkumulátorok egy különbséggel! Az akkumulátorok USB kábelen keresztül bárhol, bármikor tölthetők, nincs szükség külön töltőre. Egyszerűen csatlakoztassa a mikro-USB-kábelt az akkumulátorhoz, és keresse meg a legközelebbi szabad USB-portot a töltéshez. A Znter cellák energiasűrűsége nagyobb, mint a lítium-ion cellák, és rendkívül hatékonyak is. Ezek az akkumulátorok rendkívül erős energiát biztosítanak számos eszköz számára, és hosszabb ideig működnek.

Ennyi az infóm.
Canary sport-40, Curare, Park Master, Ultron, Yak-54, S-bach, GS Racing, Phoenix 2000, Zephyr