Vezérlés, elektronika > Töltők, akkumulátorok és töltésük

Re:Lipó tulajdonsága hidegben

<< < (3/3)

Öreg kezdő:


            ahoj BK_Attis


--- Idézetet írta: BK_Attis - 2013. Február 07. - 22:02:50 ---
--- Idézetet írta: Öreg kezdő - 2013. Február 07. - 21:40:50 ---
--- Idézetet írta: BK_Attis - 2013. Február 07. - 20:32:12 ---Sziasztok!

Srácok, mi van akkor ha a lipo lemerített álapotban
terhelés nélkül puffad?   ??? ??? ???

--- Idézet vége ---

          ahoj BK_Attis!

       ez már az un "m"íves munkák közé tartozik.háromig számolni utána nagy ívben elhajítani  ;D ;D ;D

       lehetőleg a haragos szomszéd kertjébe ;) ;D ;D

         üdv.: Öreg .....

--- Idézet vége ---

Akkor ennek annyi?  ??? ??? ???

--- Idézet vége ---

             nem kell szószerint venni!ha többcellás az akksi és van cellánkénti kivezetés kimérheted a bűnöst.

             óvatosan lebontod a csomagolását ,kiszeded a rosszat,a többit használhatod .ha nincs akkor bontás után.

             egyébként a lipó cellánkénti fesze töltötten 3,7 V.  töltés után közvetlen mérve lehet egy kicsivel több

             -függően  az impulzustöltől . egyébként akksiknál nem csak a feszt,de az áramerősséget is kell mérni

             mert lehet hogy V megvan, de de a töltést nem veszi. lipónál az árammérést célszerű terhelő ellenállás

             közbeiktatásával végezni, mert nem szereti a rövidzárt! sokkal 3,0 V alá nem célszerű engedni a feszelyt mert

             utána lehet hogy sokkolni kell az akksit, csak úgy fogja venni a töltést.

                üdv.: Öreg ..... 

BK_Attis:
Ahoj Öreg kezdő!

Ezekkel tisztában is vagyok amiket leírtál, csak olyan meglepő jelenség számomra ez a lipó....  :o :o :o

Öreg kezdő:


            ahoj BK_Attis

            ok. hú, akkor fölöslegesen zongoráztam  :'( ;D  holnap viszem Neked nyáklemezt 190x490 mm

            üdv.: Öreg .....

BK_Attis:

--- Idézetet írta: Öreg kezdő - 2013. Február 08. - 21:51:45 ---

            ahoj BK_Attis

            ok. hú, akkor fölöslegesen zongoráztam  :'( ;D  holnap viszem Neked nyáklemezt 190x490 mm

            üdv.: Öreg .....

--- Idézet vége ---

Ahoj Öreg kezdő!

De hogy is zongoráztál feleslegesen... Ez jó ha minnél töbször van leírva, ebből tanulnak a fiatal kezdők!  ;) ;) ;)
Ok, köszönöm a lemezt.  :D

Visszatérve a témához, csak azért jegyeztem meg mert érdekes jellenség amivel én még nem találkoztam....   ::) ::) ::)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése