Szerző Téma: Hagyan és mvel tegyük az autónk elektronikáját vízhatlanná?  (Megtekintve 2119 alkalommal)

Nem elérhető BK_Attis

  • Lakhely: Sajóörös
  • Jedi Mesterek Mestere
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 19628
  • Élni, Élni hagyni és embernek maradni!
    • Flying Angel
Hagyan és mvel tegyük az autónk elektronikáját vízhatlanná?
« Dátum: 2010. Március 18. - 19:59:51 »
Sziasztok!

Nagyon sokat vissza térő kérdés ez, erre keressünk ésszerű és olcsó megoldásokat.  ;D
Végcél a kék ég vagy? 2,4Ghz/2,4Ghz
Üdv: Krajcz Attila
0670/325-6476
borsodircmodell.info@gmail.com

Nem elérhető Pintyoke

  • Jedi moderátor
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 1167
  • Budapest M5-M0 KÖRNYÉKE
Re:Hagyan és mvel tegyük az autónk elektronikáját vízhatlanná?
« Válasz #1 Dátum: 2010. Március 18. - 20:49:45 »
Sziasztok!

Nagyon sokat vissza térő kérdés ez, erre keressünk ésszerű és olcsó megoldásokat.  ;D

VAlahol már olvastam itt a fórumon... mert hiába tettem fel a kérdést senki nem válaszolt nekem rá :-D DE megtaláltam!!!!!!!!!!!  Dehogy hol?? Arra már nem emlékszem..  vannak vízálló szervók, szabik... asszem a motorokra is olvastam valami okosságit, zsír..szilikon... Akksit belufizni.. műanyag siklócsapágy... vagy a görgős rendszeres tisztogatása... ilyenek vannak ott leírva nagyon okosan..  nem mintha fenyegetne a veszély hogy autóm legyen... de azért szemezgetek velük :-D

Nem elérhető Pintyoke

  • Jedi moderátor
  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 1167
  • Budapest M5-M0 KÖRNYÉKE
Re:Hagyan és mvel tegyük az autónk elektronikáját vízhatlanná?
« Válasz #2 Dátum: 2010. Április 28. - 11:49:37 »
Sziasztok!

Nagyon sokat vissza térő kérdés ez, erre keressünk ésszerű és olcsó megoldásokat.  ;D

VAlahol már olvastam itt a fórumon... mert hiába tettem fel a kérdést senki nem válaszolt nekem rá :-D DE megtaláltam!!!!!!!!!!!  Dehogy hol?? Arra már nem emlékszem..  vannak vízálló szervók, szabik... asszem a motorokra is olvastam valami okosságit, zsír..szilikon... Akksit belufizni.. műanyag siklócsapágy... vagy a görgős rendszeres tisztogatása... ilyenek vannak ott leírva nagyon okosan..  nem mintha fenyegetne a veszély hogy autóm legyen... de azért szemezgetek velük :-D

Csak szeretném magam kijavítani... MÁR nem fenyeget a veszély hogy autóm legyen :-)

Nem elérhető con_blade

  • Padawan
  • ***
  • Hozzászólások: 235
Re:Hagyan és mvel tegyük az autónk elektronikáját vízhatlanná?
« Válasz #3 Dátum: 2012. Július 19. - 10:54:20 »
Plastidip.....
TT-01 E-D BL :)

Nemes Norbert
30-518-huszonhat-31

Nem elérhető tomike

  • Kamikáze
  • **
  • Hozzászólások: 73
  • - = I.S.D. = -
Re:Hagyan és mvel tegyük az autónk elektronikáját vízhatlanná?
« Válasz #4 Dátum: 2012. Augusztus 02. - 14:10:08 »
Tóth Miklós   Sprint2 BL 10T
Tel.: 70/hatvanöt-33-111