Szerző Téma: Syma 9053  (Megtekintve 4081 alkalommal)

Nem elérhető Tettike

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 890
Re:Syma 9053
« Válasz #15 Dátum: 2010. Július 22. - 17:10:46 »
Hasonló volt az elsó helije BK_Attis-nak is!
Ő, ha jól tudom vele tanult meg repülni.

Hihetetlen, egyszerűen nem tudok dönteni. Most ez tetszik:
http://www.helipal.com/honey-bee-v2-green-2-4ghz-edition.html
Az ég a bátraké!

Nem elérhető maci

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 659
Re:Syma 9053
« Válasz #16 Dátum: 2010. Július 22. - 18:48:39 »
Koszi a valaszt. Ertem ezt a koax meg szimulator kezdest ,de nem szeretnek elsore se venni egy magatol repulo unalmas mini gepet. Nem akarok en figurazni csak normal hasznalatra kell.
Én ezzel értek egyet, Én is most kezdtem helizni egy hk450-el, de ismerek olyat is aki hbk2-vel tanult repülni. Szerintem a koax heli csak arra való, hogy ha otthon unatkozol körözz vele egy kicsit a nappaliban. Pár repülés után unalmassá válhat, és ráadásul a kis gépeket szabadban nem is nagyon lehet használni, mert elég szélérzékenyek.
Ami szerintem fontos a szimulátorozáson kívül (ott megtanulhatod az irányokat), hogy legyen a helin tanulókeret, és legyen veled valaki ért hozzá, és jól beállítja, berepüli a helidet.
Aztán fontos a fokozatosság is, először csak lebegés alacsanyon ....., ezeket az ajánlott lépéseket már sok helyen leírták.
Ha ezeket betartod, kevés töréssel megúszhatod a tanulást. (Ami repül az előbb utóbb törik is ;D)
Én azért választottam a 450-est, mert viszonylag  olcsón lehet kapni használható klónokat, és a pótalkatrész ellátottsága is kiváló.
Mini Fun Cub, Mini Extra + 1 csupa

Nem elérhető motyi96

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 1034
Re:Syma 9053
« Válasz #17 Dátum: 2010. Július 27. - 17:36:21 »
Én ismerek olyat, aki Honey Bee King 3-mal tanul repülni! ÉN! 8) ;D
Én úgy voltam vele, hogy nem akartam koaxxal és 6ch alatt helit venni, így ezt választottam. Eddig kb. 30 starton vagyok túl, és 3x törtem. Viszonylag olcsók az alkatrészek is hozzá. Ha jól be van állítva, akkor nagyon jó kis gép. ;) Viszont 5-6 hónap szimu állt az első felszállás után! (még így is összetört :P, de azért, mert még nem volt rendesen beállítva) A tanulókeret erősen ajánlott! :)
CopterX 450 SE V2
Rabbit FC Quad
Egy halom repülő
TURNIGY 9X + FrSky

Nem elérhető Tettike

  • Jedi mester
  • *****
  • Hozzászólások: 890
Re:Syma 9053
« Válasz #18 Dátum: 2010. Július 27. - 21:12:04 »
Szimú+tanulókeret+érzék+jó heli= Repül a heli!  ;D

T
Az ég a bátraké!