Szerző Téma: Scale, Élethű hajók tervrajzai.  (Megtekintve 3223 alkalommal)

Nem elérhető skeleton

  • Kamikáze
  • **
  • Hozzászólások: 112
Re:Scale, Élethű hajók tervrajzai.
« Válasz #30 Dátum: 2015. Augusztus 19. - 13:14:16 »
A SRY fórumon van regisztrációm, de elfeledtem a jelszavamat és nem kapok újat pedig könyörögtem neki.

Üdv.

A bejelentkezés menü alatt van egy kicsi kék szöveg "Elfelejtettem a jelszót!" arra katits rá ird be nick neved és azt a e-mail cimet amivel regeltél oda kapod a jelszavadat.

Nem elérhető csapoka

  • Midikloriád
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Scale, Élethű hajók tervrajzai.
« Válasz #31 Dátum: 2015. Augusztus 19. - 22:02:34 »


     Szia csapoka nálam mindegy ki hol lakik már Kiskunhalasra is sokk rajzott juttattam el
         de sokk másnak is a kép nem nagyon jól sikerült de a hajó neve Naxos nem ismered
         az F2-es gárdát most 29-30-án Gyomaendrődre megyünk majd a szeptember elején
         Rimaszombatra a Szlovák barátainkhoz egy páran biztosan leszünk lehet hogy Pestről
         is ha el jössz valahová el vihetek egy példányt a rajzból üdv.Szamiel.

Szia Szamiel

Szeretem volna az előző találkozóra is elmenni, Gyomaendrődre, de mindig rossz időpontra esik nekem.
Ami nagyon bosszant.
Szlovákokhoz most biztos nem tudok menni, de ha valaki el, vinne, mondjuk Gyomaendrődre azt nagyon meg köszönném és nem ingyen gondoltam.

Nem elérhető csapoka

  • Midikloriád
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Scale, Élethű hajók tervrajzai.
« Válasz #32 Dátum: 2015. Augusztus 19. - 22:08:13 »
A SRY fórumon van regisztrációm, de elfeledtem a jelszavamat és nem kapok újat pedig könyörögtem neki.

Üdv.

A bejelentkezés menü alatt van egy kicsi kék szöveg "Elfelejtettem a jelszót!" arra katits rá ird be nick neved és azt a e-mail cimet amivel regeltél oda kapod a jelszavadat.

Azt próbáltam kb. 20 próbálkozás volt vele, de nem kaptam szemien levelet.
Lehet, hogy én vagyok a béna, de nekem nem menet.